Zorla Alyans Yutturulan Kadın!

Zorla Alyans Yutturulan Kadın!
Editör: Sessiz Avci GÜNCEL 5 Aralık 2019
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Shaun Dyson ve Lucy Rushton 9 senelik evliliklerinde İngiltere’de yaşamlarını sürdürüyorlardı. Fakat evliliklerinde sürekli şiddetli geçimsizlik olan çiftin problemleri bitmiyordu. Kıskançlık sorunu yüzünden şiddet gösterimiyle Lucy’e hayatı zulüm ediyordu. Yaklaşık 6 ay önce gerçekleşen bu olay, Lucy’i bir erkeğin aramasıyla başladı.

Shaun Dyson ve Lucy Rushton 9 senelik evliliklerinde İngiltere’de yaşamlarını sürdürüyorlardı. Fakat evliliklerinde sürekli şiddetli geçimsizlik olan çiftin problemleri bitmiyordu. Kıskançlık sorunu yüzünden şiddet gösterimiyle Lucy’e hayatı zulüm ediyordu. Yaklaşık 6 ay önce gerçekleşen bu olay, Lucy’i bir erkeğin aramasıyla başladı.

 

 

Sinirden ve kıskançlıktan krize giren Dyson, kimin aradığını sorgulayarak aynı zamanda da şiddet uygulamaya başladı. Lucy ise kendini oradan kurtarmak istedi, lakin kaçamadı. Shaun Dyson’un ağzından çıkan kelimeler ise şu şekilde oldu; ” Bu yüzüğü yutacaksın, çünkü bu evlilik bitti, artık birlikte değiliz.” diyerek yüksek ses tonuyla krizi devam etti.

 

 

Ardından Eşine ciddi şekilde şiddet göstermeye devam edip, Lucy’nin bilincini yitirmesine sebep oldu. Ama hala vurmaya devam ediyordu.

Çevredeki insanların polisi araması sonucu, Dyson’un tutuklanmasına sebep oldular.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com