Youtube MP3 Nasıl Dönüştürülür? Youtube MP3 Dönüştürme

Youtube MP3 Nasıl Dönüştürülür? Youtube MP3 Dönüştürme
Editör: Mehmet Çetin TEKNOLOJİ 7 Kasım 2018
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Anlık milyonlarca kişinin giriş – çıkış yaptığı sosyal medya platformlarından olan Youtube’da yer alan müzikler, klipli olduğu ve normal olarak indirelemediği için MP3 dönüştürücüler sayesinde indirilmektedir. Birçok MP3 dönüştürücüsü bulunmaktadır. Bunlardan birincisi kesinlikle sitelerdir. MP3 dönüştürücü sitelere müziğin linkini kopyalayarak istediğiniz formatta indirme yapabiliyorsunuz.

Her defasında bununla uğraşamam diyenler için ise yine farklı alternatifler boy göstermektedir. Programlar ve eklentiler bulunmaktadır. Programlar ve eklentiler otomatik olarak Youtube’de izlemekte olduğunuz videoyu, dinlemekte olduğunuz müziği görüntüleyip, indirip indirmeyeceğinizi sormaktadır. Kabul ederseniz indirir, etmezseniz indirmez. Mantık bu şekilde çalışıyor.

Mozilla Firefox Eklentisiyle .mp3’e Çevirime

Mozilla Firefox’ta bulunan bir eklenti sayesinde de Youtube’dan mp3 dönüştürmek çok kolay bir hal aldı. Nasıl mı? Mozilla Firefox adlı tarayıcıya indirecek olduğunuz söz konusu eklentiyle birlikte Youtube’da hangi klibi izlerseniz izleyin alt bölümde “Download” bölümü yer alacaktır. Bu bölümden hem müzik, hem video indirebilirsiniz. Bizim önerdiğimiz yöntem budur, çünkü bir kereliğine eklenti indirip, bir ömür boyu kullanabiliyorsunuz.

Youtube By Click Programı İle Youtube Mp3 İndirme

Birde diğer yöntem olan program yöntemi bulunmaktadır. Youtube By Click adlı uygulamayı bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde Youtube’da izlediğiniz videoları ve dinlediğiniz müzikleri toplu bir şekilde indirme imkanınız bulunmaktadır. Aynı zamanda izlemesi sayesinde de geçmişte izlediğiniz videoları da görüntüleyip indirme imkanı sunmaktadır. Bu ve bunun gibi durumlarla birlikte hızlı bir şekilde indirme sağlayabilirsiniz.

Youtube Mp3 Dönüştürme Siteleri

Son olarak ise Youtube üzerinde yer alan her türlü içeriğe mp3 dönüştürücü siteleri sayesinde ulaşabilirsiniz. Youtube mp3 dönüştürücü siteler Google üzerinde çok sayıda yer almaktadır. Bu sitelerden en çok kullanılanı ise Online Video Converter sitesidir. Bu siteye Youtube üzerinde yer alan herhangi bir müzik, video, film, belgesel, çizgifilm linki kopyalayarak mp3, mp4, mov formatlarında indirme yapabilirsiniz. Yalnızca bu site değil, aynı zamanda Mp3 Support, Flvto siteleri de yine Youtube mp3 indirme noktasında hizmet veren siteler olarak öne çıkmaktadırlar.

Youtube mp3 indirme işlemi bu yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Farklı alternatiflerden size uygun olanı tercih ederek Youtube’dan istediğiniz müziği mp3 formatına çevirerek indirebilirsiniz.Yorumlar (11 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir

Tema Tasarım | Osgaka.com