Üniversiteli Ece’nin durumu ağır

Adana'da 40 gün önce erkek arkadaşı İbrahim Deveci (33) tarafından kamyonetle ezildiği iddia edilen Ece Çelik 40 gündür yoğun bakımda hayata dönmeye çalışıyor. 23 yaşındaki genç kızın eski haline dönmesi mucizelere bağlı.
Üniversiteli Ece’nin durumu ağır
Editör: İbrahim AVCIL GÜNCEL 8 Eylül 2017
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Çukurova Üniversitesi İç Dekorasyon Bölümü öğrencisi olan Ece Çelik’in 31 Temmuz’da erkek arkadaşı İbrahim Deveci ile eski arkadaşı Hüseyin A. (30) tartıştı. Tartışma sonrasında iddiaya göre Deveci araçtan indirdiği Ece ile Hüseyin A. arasına kamyonetini sürdü. İbrahim Deveci sevgilisi Ece Çelik’i ezerek Hüseyin A.’ya da çarparak hafif şekilde yaraladı. Olay yerinden kaçan Deveci kayıplara karıştı. Kamyonetin ezmesi nedeniyle ağır yaralanan Ece Çelik bir gözünü kaybederken bitkisel hayata girdi.

ÖNCE SERBEST BIRAKILDI SONRA TUTUKLANDI

Yakalanarak gözaltına alınan İbrahim Deveci, önce serbest bırakıldı daha sonrasında tekrar gözaltına alınarak nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Mahkemenin ev hapsi kararı vererek Deveci’yi serbest bıraktı. Deveci verdiği ifadede, ben kendisinin sevgilisi değilim. Olay günü birlikteydik, kendisini eve bıraktım. Ece’nin gerçek sevgilisi ve arkadaşları beni tehdit ederek başıma silah dayadı. Ece’yi zorla araçtan indirdiler. Ben olayın şokuyla aralarından ayrıldım. Ece’yi kurtarmak için tekrar geri dönmek istedim. Ancak elinde silah olan kişileri Ece’nin yanında görünce tekrar kaçmak zorunda kaldım. Ece’nin nasıl yaralandığını bilemiyorum, ben iyilik yaptım ancak kötülük buldum” diyerek savunmasını verdi. Ancak savcılığın yaptığı itiraz üzerine Deveci tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TABURCU OLACAK

Ece Çelik Çukurova Üniversitesi Tip Fakültesi Balcalı Hastanesi’nde ameliyat edilirken 40 gündür yoğun bakımda tedavi altındaki Ece Çelik evde bakım hastası olarak taburcu edileceğini belirtti. Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahi Uzman Yrd. Doç. Dr. Mazhar Özsoy yaptığı açıklamada, hastamızın artık alacağını herhangi bir ilacı yok. Gözleri açık durumda. Küçük hareketler yapabiliyor ancak konuşamıyor. Bilinci de tam olarak çık değil. Şu an ağız yoluyla beslenemediği için midesine tüp takılıp o şekilde beslenmesi sağlanacak. Ece’nin eski sağlığına kavuşması mümkün değil ancak zaman içerisinde durumu netlik kazanacak” dedi.Yorumlar (11 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com