Ümit Özat’tan Bakkal’a olay sözler

Gençlerbirliği'nden ani bir kararla görevden alınan Ümit Özat, Radyaspor'da Gençlerbirliği'nden ayrılışı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Özat, Gençlerbirliği yeni hocası Mesut Bakkal için olay sözler sarf etti.
Ümit Özat’tan Bakkal’a olay sözler
Editör: İbrahim AVCIL SPOR 7 Eylül 2017
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Geçtiğimiz yıl rahmetli İlhan Cavcav tarafından Gençlerbirliği antrenörlüğü görevine getirilen Ümit Özat, takımın başına geçmesinden sonra ciddi bir performans çıkışı sergilemiş, takımı düşme potasından alarak üst sıralara taşımıştı. Gençlerbirliği’nden ayrılış sürecini Radyospor’a anlatan Özat, yeni teknik direktör Mesut Bakkal’a adeta ateş püskürdü.

MURAT CAVCAV İLE SORUNUM OLMADI

Şahsımın Gençlerbirliği yönetimi ile herhangi bir sorunu olmamıştır. Başkan Murat Cavcav ile görevim zamanında herhangi bir kavga yaşamadık. Aksine her istediğim transfer yapıldı. Şimdi istediğim futbolcular alınmadı desem, Allah adamı taş eder. Üzüldüğüm tek konu ise, bu kadar güvenip istenilen oyuncuların alınması sonrasında 3. haftada bu süreyi bitirmek doğru değil. Yeni bir takım oluşturduk ve zor bir süreçten geçiyorduk. Bu takımın uyum sürecini aşmak için 4-5 haftaya daha ihtiyacı var. Yine de görevden ayrılmak gayet normal. Her antrenörün başına gelebilecek olağan bir şey.

MESUT BAKKAL KIRAATHANE İŞİNİ İYİ BİLİR

Ümit Özat, Gençlerbirliği yeni hocası Mesut Bakkal için ilginç açıklamalarda bulundu. Özat, Mesut Bakkal benim muhatabım olacak biri değil. Bakkal kendi işine bakacak. Unutulmasın, Sivasspor’da soyunma odasında futbolcu kardeşlerimize ana avrat sövdüğü sonradan kovulduğunu. Şuan kendi odasında kimlerin oturduğu ortada. Kendisi hastaneye başhekim falan olmadı. Kendi işine bakması gerekiyor. Denizlispor’da çalışırken kendisi kıraathane işletiyordu. Bakkal kıraathane işlerini çok iyi bilir. Mesut Bakkal benim polemiğe gireceğim bir insan değil. Rahmetli İlhan Cavcav’a saygımdan dolayı sustum, konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadım. Ancak Mesut Bakkal benim çapımda bir insan değil. Zamanında Milli takım hocalığımızı yapmış birisi. Senin yapacağın bu tarz konuşmalar olmamalı.

Geçtiğimiz sezon son 10 yılın en iyi derecesini gerçekleştirdik. Takım zorlu bir süreçten bugünlere gelmişti. Bu yıl yeni bir kadro oluşturuldu. Transferler yapıldı. Yeni bir takım oluşturulmuşken, ligin 3. haftasında bu sürenin son bulmaması gerekiyordu. Ben çalışmalarımla ilgili her zaman plan yapan biriyim ancak geleceğim ile ilgili hiç bir zaman düşünüp olan yapmam” diyerek sözlerine son verdi.Yorumlar (8 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com