Talihsiz Aile Kaza Sonucu Yok Oldu!

Talihsiz Aile Kaza Sonucu Yok Oldu!
Editör: Sessiz Avci GÜNCEL 14 Aralık 2019
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Kırşehir’de, cenaze evine başsağlığı dilemeye giden ailenin bulunduğu araç, halk otobüsüyle birbirine girdi. Aracı kullanan Hacı Salih Çiçek’in üç çocuğunun ikisi can verirken biri de ağır yaralandı. Kaza Kırşehir’in Özbağ beldesi Erevik yolunda, saat sabah 10:00 sularında gerçekleşti.

38 H 2600 plakaya sahip, Mustafa Köseoğlu’nun şoförlüğünü yaptığı halk otobüsünün hızla ilerlediği iddia edildi. Söz konusu otobüs, kavşakta Salih Çiçek’in kullandığı araçla birbirine girdi. Kaza gerçekleştiğinde araç, otobüsün önünde uzun bir mesafe boyunca sürüklendi ve demir parçasına döndü.

 

 

3 ölü 1 yaralı

Aracı kullanan Hacı Salih Çiçek, 19 yaşındaki Yasin Çiçek ve 18 yaşındaki Seda Çiçek kaza anında can verdiler. Salih Çiçek’in 14 yaşındaki kızı Merve Nur Çiçek ise ağır yaralandı. Kazadan hemen sonra sağlık ekiplerine haber verilmesi sonucu ilk müdahale yapılan Merve Nur Çiçek, ambulans aracılığıyla Kırşehir Ali Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Hayatını kaybeden baba ve çocukların cesetlerine inceleme yapıldıktan sonra aynı hastanenin morguna götürdüler.

Akçakent ilçe belediyesinde şoförlük yapan Hacı Salih Çiçek’in, çocuklarını da yanına alarak yakınlarının cenazesine taziyeye gittikleri öğrenildi. Hacı Salih Çiçek’in eşi Serpil Çiçek hasta olduğu için, kızı Pınar Çiçek’le beraber cenazeye gitmeyip evde kaldıkları öğrenildi.

Söz konusu kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com