ŞOK 19 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

ŞOK 19 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu Yayınlandı!
Editör: İbrahim AVCIL Şok Aktüel 18 Eylül 2018
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 OY, ortalama: 3,67 dışında 5)
Loading...

Merhaba sevgili ziyaretçiler. Merakla beklediğiniz 19 Eylül 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. ŞOK Aktüel katalogları haftaiçi ve haftasonu olmak üzere 1 hafta içerisinde 2 kez geliyor. 19 Eylül kataloğu ise “Haftaiçi” katalogları arasında yer alıyor.

ŞOK bu hafta getirdiği 19 Eylül 2018 tarihli Aktüel kataloğunda genel olarak mutfağa yönelik ürünlere yer vermiş durumda. Hanımların ağırlıklı olarak dikkatini çeken söz konusu aktüel ürünler, uygun fiyatlarla birlikte belirtilen tarihten itibaren tüm ŞOK mağazalarında yerini alacak.

Sınırlı sayıda gelecek bu ürünler için aceleci davranmanızda fayda var. Çünkü stok tükendiğinde yenilenme yapılmıyor ve mağaza mağaza bu ürünü aramak zorunda kalıyorsunuz.

Kataloğa göz gezdirecek olursak ilk ürün Group markalı çubuk blender olarak ön plana çıkıyor. 700 Watt’lık gücüyle satışa çıkarılan çubuk blender, normal ve turbo hızda çalışıyor. Buda kolay doğranabilen malzemeleri normal modda, zor doğranan malzemeleri ise turbo modda çalıştırabilmeniz için bir olanak. Blender’da çelik uçlu paslanmaz bıçak bulunuyor. Buda herhangi bir şekilde yıpranma, paslanma gibi durumlardan soyutlanmasını sağlıyor. Uygun fiyatla ŞOK mağazalarına gelecek çubuk blenderın fiyatı 44.90 TL. 6 ay taksit imkanı da sunulan ürünü dilerseniz aylık 7.48 TL ödeyerek taksitlendirebiliyorsunuz.

Diğer bir ürün ise yine Group markalı Çelik Su Isıtıcı. Bu ürün kataloğun 2.sırasında bulunuyor. Isıtıcı 1500 Watt gücünde. Normalde standart ısıtıcıların 2200W olduğu günümüzde, bu gücün düşük olduğunu söyleyebiliriz. Fakat fiyatına baktığımızda da yeterli diyebiliriz. Fiyat – performans ürünü yani. Su kaynatma hızı noktasında normal süre içerisinde kaynattığını söyleyebiliriz. 1.8 litre su haznesi bulunmakta. Aynı zamanda üründe çift emniyet sistemi var. Su kaynadığında ya da ürün susuz çalıştığında kendini otomatik olarak kapatmakta. Bu ürünün fiyatı da yine çubuk blender gibi 44.90 TL. Aynı taksit imkanı su ısıtıcı için de kullanılıyor.

Mutfak gereçleri arasında ise tava, sahan, tencereler bulunuyor. ŞOK Aktüel kataloğundaki bu mutfak gereçlerinden tava, 2 adet geliyor. Biri 18 cm, biri ise 26 cm. Sahanın ölçüsü de ilk tavayla aynı 18 cm. 26 Cm’lik tava 22.90 TL, 18 Cm’lik tava 14.90 TL, granit kapaksız sahan ise 14.90 TL olarak öne çıkıyor.

2 farklı tencere bu haftaki katalogda yerini almış durumda. Birisi granit cam kapaklı derin tencere, diğer ise granit cam kapaklı karnıyarık tenceresi olarak ön plana çıkmakta. 24 cm alana sahip olan derin tencere gibi yine karnıyarık tenceresinin alan ölçüsü de2 4 cm olarak öne çıkmakta. İkisi de aynı fiyata ve imkanlara satılıyor. 39.90 TL karşılığında alabiliyor, 6 taksit yaptırabiliyorsunuz.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • kiosKnilt :

    19 Eylül 2019-23:43

    best ed medication [url=http://impotenceseab.com/]best ed pills[/url] medicine for erectile erectile dysfunction pills erectile dysfunction drug

Tema Tasarım | Osgaka.com