Sevgilisiyle Kaçtı : Annesi Deliye Döndü!

Sevgilisiyle Kaçtı : Annesi Deliye Döndü!
Editör: Sessiz Avci GÜNCEL 17 Aralık 2019
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde 18 yaşında olan F.A. isimli genç kız, söylenilenlere göre erkek arkadaşı olan F.İ ismindeki erkekle beraber kaçıp, kayıplara karıştı. Genç kız telefon aracılığıyla attığı mesajla kaçtıklarını annesine bildirdi. O esnada genç kızın annesi sinirden deliye dönüp kriz geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. F.İ ve F.A. isimli kaçan şahısların ailelerinin arasında tartışma çıktı ve polis ekiplerinin müdahalesi tarafından tartışmayı kestiler.

Sinirden Hastanelik Oldu

Yaşanılan olay, İncirtepe Mahallesi 256. Sokakta meydana geldi. Söylenilenlere göre F.A isimli 18 yaşındaki genç kız ve F.İ. isimli 23 yaşındaki gençle kaçıp evlenmek için yola koyuldular. Evlenen gençler bu haberi F.İ. isimli şahsın cep telefonundan mesaj yoluyla bildirdiler.

Sokak ortasında mesajı öğrenen genç kızın annesi sinir krizi geçirip hastanelik oldu. 18 yaşındaki genç kız bu haberi aldığında F.İ. ile birlikte evlerine döndüler. Ardından aileler arasında tartışma başladı. Çevredeki insanlar tarafından kavga edildiğine dair polis ekiplerine haber verildi. Polis ekipleri geldikten sonra tartışma sonlandırıldı ama anne sinir krizi geçirdi. Olayın gerçekleştiği yere gelen sağlık ekipleri tarafından F.A’nın annesi hastaneye götürüldü. Genç kızın ailesi F.İ. ve ailesinden şikayetçi oldu.

 

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

A Review of Chemistry Experiment

A Review of Chemistry Experiment

Tema Tasarım | Osgaka.com