Özbek: İnanırsanız elbet olur

Galatasaray taraftarınca kaliteli transferler yapmadığı ve takımın formsuzluğu nedeniyle sık sık eleştirilen Dursun Özbek, yapılan eleştirilere her zaman yapıcı olarak baktım. Sabırlı olduk, çalışmaya devam ettik. Şu an sabrımızın meyvelerini topluyoruz. İnandığınız zaman er geç başarıyı elde ediyorsunuz" dedi.
Özbek: İnanırsanız elbet olur
Editör: İbrahim AVCIL SPOR 9 Eylül 2017
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Göreve geldiği günden bugüne eleştiri okları üzerinde olan Dursun Özbek’in bugünlerde keyfine diyecek yok. Takımın oturması ve ligin ilk 3 haftasında göstermiş olduğu muhteşem performans ile ligin birinci sırasında bulunması herkesi memnun etmiş durumda.

Yapılan birbirinden kaliteli transferler sonrasında Tudor’un da arkasında durulduğunu belirten Dursun Özbek, iyi takım kurulduğunu düşünüyorum. Tudor hocamız da kalitesiyle bizi yanıltmadı. Takım bu sene istenilen performansı göstermeye başladı” dedi.

Denayer, Carasso ve Latovlevici için düzenlenen imza töreninde bulunan Dursun Özbek yaptığı basın toplantısında iyi bir takım kurduklarını söyledi. Ocak ayına kadar transfer dönemini kapattıklarını belirten başkan Özbek, bu sezon şampiyonluğun en büyük adayı olarak Galatasaray taraftarı takımını izleyecek” diyerek iddialı bir ifade de bulundu.

Yönetime yapılan eleştirilerin kendilerinin yapılan hatalardan dönmesinde yardımcı olduğunu söyleyen Özbek, yapılan eleştirileri her zaman yapıcı olarak gördüm. Şu anki tabloda insanların mutlu olması bizleri de mutlu ediyor. Buradan yapılan eleştirilere teşekkür ediyorum. Başarıya inandığınız zaman er ya da geç gerçekleşir. Yönetim olarak sabrımız sınandı ama ben sabırlı biriyim. İnşallah bu sezon sonu özlediğimiz şampiyonluğa ulaşacağız” dedi.

Hocamız Tudor geçtiğimiz sezonun yarısında takımın başına geçti. Genç dinamik bir futbol oynatmayı seven bir kişiliği var. Yönetim olarak hocamızın arkasında durarak, transferleri de onun isteğine göre gerçekleştirdi. Benim Tudor hocamıza güvenim her zaman tamdı. Yapılan çalışmalar sonrasında takımın iyi bir yere geldiğini düşünüyorum.

Takımımızın yabancılara kuruluk kadrosu olduğu eleştiriliyor ancak bizde 14 yabancı futbolcu var ise, diğer takımlarda da 12-13 tane olduğunu görürsünüz. Yasakçı zihniyet her zaman geriye götürür. Avrupa kupalarında rekabet etmek için yasak olmaması gerekiyor. Yurt dışında uygulanan kararların Türkiye’de de devam etmesi gerekiyor. Sınırlama getirilen bir sistemin hiçbir kulübe fayda getireceğine inanmıyorum” şeklinde konuştu.Yorumlar (9 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com