Ölenler arasında babam var mı? diye koştu

Bu sabah Bursa'da meydana gelen trafik kazasında, işçi taşıyan servis aracı ile hafif ticari aracın trafik kazası sonucunda ortalık savaş alanına döndü. Çarpışmanın etkisiyle ayçiçek tarlasına uçan ticari araçta bulunan kişilerden hayatını kaybedenler oldu.
Ölenler arasında babam var mı? diye koştu
Editör: İbrahim AVCIL GÜNCEL 7 Eylül 2017
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Bursa’da bu sabah meydana gelen trafik kazasına işçi taşıyan servis aracı ve hafif ticari araç karıştı. Hafif ticari araçta bulunan Sati Gültekin, Ali Gültekin ve çocukları Ercan, Ebru, Engin, kardeşi Emin Gültekin ile eşi Gülizar Gültekin hayatlarını feci şekilde kaybetti.

Ali Gültekin’in bu yıl Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce bölümünü kazanan Engin Gültekin’in kaydı için ailece Bursa’ya geldikleri belirtildi.

ÖLENLER ARASINDA BABAM VAR MI?

Kaza haberini alan yaralı işçilerden İlhami Yılmaz’ın oğlu Ahmet Yılmaz kaza haberini duyar duymaz olay yerine geldi. Olay yerinde babasını arayan Ahmet Yılmaz’ı jandarmalar engellemeye çalıştı. Yılmaz olay yerinde koşarak ölenler arasında babasını aradı. Babam burada mı diyerek telaşlı bir şekilde dolaşan Yılmaz, ölenler arasında babasının olmadığını öğrenince derin bir nefes aldı. Olay yerinden koşarak ayrılan Yılmaz İnegöl Devlet Hastanesi’ne gitti.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde meydana gelen kaza sonucunda 7 kişi hayatını kaybederken, hafif ticari araçla çarpışan servis aracında 18 kişi yaralandı. Araç sürücüsü Fatih Şahin, kazayı olay yerine geçmiş olsuna gelen Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan’a anlattı. Şahin, kaza yaptığımız araç karşı şeritten geliyordu. Birden ne olduysa araç üzerimize atladı. O an durma şansımız yoktu. İki ihtimal bulunuyor. Ya aracın şoförü uyudu, ya da aracın lastiği patladı” dedi.

İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan 7’sinin tedavisi devam ederken, yaralılardan birinin durumun ciddi olduğu bu nedenle Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiği belirtildi.Yorumlar (9 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com