Nihat Hatioğlu’nun Ağabeyi AK Parti’yi Hedefine Aldı!

Nihat Hatioğlu'nun ağabeyi Ömer Vehbi Hatioğlu, AK Parti'yi hedef alarak açıklama yaptı. Nihat Hatipoğlu ağabeyinin bu açıklamalarıyla ilgili görüşlerini paylaştı.
Nihat Hatioğlu’nun Ağabeyi AK Parti’yi Hedefine Aldı!
Editör: Sessiz Avci GÜNCEL 5 Eylül 2019
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun ağabey Ömer Vehbi Hatipoğlu, Ahmet Davutoğlu hakkında verilen ihraç kararını gündemine alarak sosyal medya hesabı üzerinden AK Parti’yi hedef alarak paylaşım yaptı ve büyük gündem oluşturdu.

Hatipoğlu Açıklama Yaptı

Konuyla ilgili açıklaması büyük merak edilen Nihat Hatipoğlu ise, ailesinin diğer fertlerinin hangi görüşten olup olmadığının tamamen şahsı ilgilendirdiğini ve kendisini bağlamadığını aktaran Hatipoğlu, kendisinin dine hizmet için çaba ve gayret içerisinde olduğunu; en büyük onurun da yine İslam’a hizmet olduğunu belirterek, siyasi tartışmalarla anılmak istemediğini, esas olanın fitneden uzak kalmak olduğunu anlattı.

Abisi Ne Dedi?

Nihat Hatipoğlu’nun abisi AK Parti’yi hedef alarak açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, siyaset yapmanın ve bu faaliyetlerde bulunmanın her vatandaşın hakkı olduğunu, izne tabi olmadığını ve kimsenin ipoteği altında da olmadığını belirtti.

Bir partinin siyaset yapmak isteyen kişiye fırsat vermediği takdirde, o şahsın başka bir partiye katılmasına hiçbir şey diyemeyeceğini, saygı duymak zorunda olduğunu anlatarak, “benim partimden olmayan haindir” deme lüksüne hiç kimsenin sahip olmadığını belirterek AK Parti’yi hedefine aldı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com