Merve Boluğur’un Kilo Kaybı Görenleri Şaşırttı

Merve Boluğur’un Kilo Kaybı Görenleri Şaşırttı
Editör: İbrahim AVCIL MAGAZİN 23 Ekim 2017
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile ayrıldıktan sonra bir süre ortalıklarda görünmeyen Merve‘nin son hali görenleri şaşırttı. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra uzunca bir tatile çıktıktan sonra kendisinden haber alamayan gazeteciler bebek’te gördükleri merve nin son haline şaştı kaldı.

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile evliliklerini sonlandırdıktan sonra uzun süre tatile çıkan oyuncu Merve Boluğur, önceki gün Bebek trafiğinde görüntülendi.

O ESKİ HALİNDEN ESER YOK
Sabahın erken saatlerinde aracının direksiyonuna geçen Merve Boluğur’un zayıf ve bakımsız hali dikkatlerden kaçmadı. Gazetecilerin ısrarını kırmayan oyuncu, aracının camını açarak muhabirlerle kısa bir sohbetin ardından uzaklaşarak gözden kayboldu..

 

Merve Boluğur Kimdir ?

Merve Boluğur daha önce birkaç filmde rol almış, reklam filmlerinde oynamıştır. 2006 : 2007 yıllarında yayınlanan televizyon dizisi Acemi Cadı’da Ayşegül adlı bir cadıyı canlandırarak başrol oynamış ve bu sayede tanınmıştır. Daha sonra da TRT´de yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Eylül adında bir karakteri canlandırmıştır.

2009 yılında Star TV’de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal İsfendiyar adlı karakteri canlandırarak oyunculuğuna devam etmiştir. Kolpa’nın Kadınım şarkısının klibinde Çağkan Çulha ile birlikte oynamıştır. Keremcem’in Yutkunamıyorum şarkısının klibinde de oynamıştır.Küçük Sırlar adlı dizide Ayşegül karakterini canlandırmıştır.

Kuzey Güney adlı dizide ise “Zeynep” karakterini canlandırmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde “Nurbanu Sultan” karakterini canlandırmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. Mayıs 2012 ayı itibarıyla Rexona markasının reklam yüzü olmuştur. 2014 yılında Maybelline NewYork’un ilk Türk marka yüzü olmuştur. Murat Dalkılıç’ın 2016’da çıkardığı Epik adlı albümündeki Boya Gitsin şarkısında eşiyle düet yapmıştır.Yorumlar (11 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com