Mahir Lokman Efendi Şırnak’ı Ziyaret Edecek

Dünya islam Birliği Platformu Başkanı Mahir Lokman Efendi 25 Ekim 2017 Çarşamba Günü Şırnak'a gidiyor.
Mahir Lokman Efendi Şırnak’ı Ziyaret Edecek
Editör: İbrahim AVCIL GÜNCEL 25 Ekim 2017
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Dünya islam Birliği Platformu Başkanı Mahir Lokman Efendi 25 Ekim 2017 Çarşamba Günü Şırnak’a gidiyor. sosyal Medya’yı En aktif kullanan Mutasavvıf Mahir Lokman Efendi Ümmet Ve Ülke Olarak Birlik Beraberliğe En çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bütün Stk’ları bu yönde adım atması için her daim ziyaret etmeye ve anlatmaya devam ediyoruz.

Ümmetin Birlik ve Beraberliğinin sağlanması için verdiğimiz bu mücadelede yardımcımız Allah’tır Çünkü Allah C.C. Ayeti Kerimede Bizleri uyarıyor. Rum Suresi 32. Ayet’e “Allah’a yönelerek O’na karşı gelmekten sakınınız, namaz kılınız, dinlerinde ayrılığa düşüp fırka fırka olan, her fırkasının da kendisinde bulunanla sevindiği müşriklerden olmayınız.” bunun için bizde aramızdaki bu ayrılıktan kurtulmalıyız.

Şırnak’taki kardeşlerimizle hasbihal etmek onların dertlerine ortak olmak bir ve beraber olmak için gidiyoruz. Bu üçüncü gidişimiz ve gitmeyede devam edeceğiz Allah’ın izin ve inayeti ile durmayacağız. Hepimiz biriz beraberiz Peygamber Efendimiz S.a.v. Veda Hutbesinde buyurmuyor mu? “Ey Allah’ın Kulları Kardeşsiniz Kardeş Olunuz” bizde ümmet olarak bu şuurla hareket etmeli ve elimizden gelen gayreti bu uğurda vermeliyiz. diye konuştu.Yorumlar (9 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Hello world

Hello world

Tema Tasarım | Osgaka.com