Kurtlar Vadisi Nöbet Geliyor!

Kurtlar Vadisi Nöbet Geliyor!
Editör: İbrahim AVCIL MEDYA 17 Eylül 2018
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

2015 Yılında tüm sevenlerini hüzne boğan ve ekranlara veda eden dizi Kurtlar Vadisi 13-14 Yıl boyunca izleyicileri tarafından oldukça izlenmekteydi. Dizi sezon finalinin ardından ekranlara bir daha gelmedi ve bütün Kurtlar Vadisi sevenler dizi için çıkacak bir haber aramaya başladı.

Son alınan bilgilere göre Kurtlar Vadisi yapımcı firması olan Pana Film’in yeni bir proje ile ekranlara çıkabileceği sosyal medya’da konuşulmaya başlandı. Nöbet 2/24 adı verilecek olan dizinin adındanda anlaşılacağı üzere bir asker dizisi olması bekleniyor. Kurtlar Vadisi Nöbet 7/24 Dizisinin Antalya’da çekiminin yapılacağı Tahmin Ediliyor.

Cahit Başrölde Yer Alacak

Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar’ın sağ kolu olan ve Kurtlar Vadisi fanatiklerinin gönlünde taht kurmayı başaran Cahit Karakterini canlandıran Cahit Kayaoğu bu dizide baş rol oynayacak. Ayrıca yine diziye bir çok ünlü ismin dahil edilmesi bekleniyor.

Necati Şaşmaz Dizide Yer Alacak mı?

Diğer merak edilen konu ise Kurtlar Vadisinde Polat Alemdar karakterine hayat veren ünlü oyuncu Necati Şaşmaz’ın 7/24 Nöbet dizisinde yer alıp almayacağı. Eğer merakla bekliyorsanız sizlere üzücü bir haberimiz var. Maalesef Necati Şaşmaz bu dizide yer almayacak en azından şimdilik edinilen bilgiler bu şekilde. İlerleyen zamanlarda eğer Necati Şaşmaz dizide yer alır ise siz değerli okuyucularımızla bu haberi anında paylaşacağız.

Kurtlar Vadisi Nöbet 7/24 Hangi Kanalda

Şimdilik dizinin hangi kanalda seyircileri ile buluşacağı bir netlik kazanmadı. Dizi için Show TV ve ATV ile görüşmelerin devam ettiği iddia ediliyor. Eğer anlaşma sağlanırsa Kurtlar Vadisi Nöbet 7/24’ün hangi kanalda seyircileri ile buluşacağını ayrı bir haber olarak paylaşacağız.

Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin çekimlerinin başladığı iddia ediliyor. Çekimlerin başlaması ile birlikte dizinin Ekim ayının ortalarında yayına girmesi bekleniyor. Kurtlar Vadisi sevenler büyük bir heyecanla bu dizinin biran önce yayınlanmasını beklemekte.Yorumlar (9 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com