Kas hastası Ebru’nun hayali gerçek oldu

TV8 kanalı sahibi Acun Ilıcalı, kendisiyle tanışmak isteyen kas hastası Ebru Özçelik'in bu isteğini geri çevirmeyerek hayalini gerçekleştirdi. Ilıcalı özel yatıyla Ebru'ya Boğaz turu keyfi yaşatırken, Survivor yarışmacıları tarafından TV8 stüdyolarında karşılandı.
Kas hastası Ebru’nun hayali gerçek oldu
Editör: İbrahim AVCIL GÜNCEL 7 Eylül 2017
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Kas erimesi hastalığı nedeniyle yürüyemeyen 18 yaşındaki Ebru Özçelik geçtiğimiz günlerde yakın çevresine en büyük hayalinin Acun Ilıcalı ile tanışarak zaman geçirmek olduğunu söyledi. Sosyal medya hesabından da bu isteğini yazan Özçelik’e Acun Ilıcalı’dan cevap geldi. Ilıcalı verdiği cevapta, sevgili Ebru kardeşim, şu anda Brezilya’da bulunuyorum. Türkiye’ye en kısa zamanda döneceğim ve buluşmamızı organize edeceğim. İsteğin beni görmek olsun, en yakın sürede görüşmek üzere” şeklinde yanıt verdi.

Ünlü yapımcı ve aynı zamanda TV8 televizyonunun sahibi olan Ilıcalı Türkiye dönüşünün ardından Ebru’ya destekte bulunan ve Youtube üzerinde yaptığı röportajlarla bilinen Sarı Mikrofon sunucu Özkan Bozkurt aracılığıyla Özçelik’in ailesiyle iletişime geçti. Aile ile yapılan görüşmeler sonrasında alınan uçak biletleri ardından Ebru ve ailesi, Özkan Bozkurt ile birlikte İstanbul’a geldi. Acun Medya ekibi Ebru Özçelik ve beraberinde gelen kişileri havalimanında karşıladı. Acun’un özel yatıyla Boğaz turu yapan ekibi Survivor 2017 yarışmacılarından Erdi Ünver ve Bulut Özdemiroğlu karşıladı. Survivor ikilisiyle kısa bir sohbet eden Ebru, TV8 stüdyolarında gezerek hem bilgi aldı hem de hatıra fotoğrafı çekildi.

Acun Ilıcalı ile bir araya gelerek hayalini gerçekleştiren Ebru, başarılı yapımcı ile fotoğraf çekildi. Acun’un Ebru’ya içerisinde diz üstü bilgisayarında bulunduğu çeşitli hediyeler verdi. Ebru Acun Ilıcalı ile geçirdiği gün sonrasında ailesi ile yeniden Hatay’a geri döndü.

EBRU’DAN ACUN ILICALI’YA TEŞEKKÜR

Ebru Özçelik, Hatay’a evine dönünce kendisine güzel bir gün yaşatan Acun Ilıcalı’ya teşekkür etti.Yorumlar (9 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com