İstanbul’da Ufo Görüldü! İşte O Görüntüler

İstanbul’da Ufo Görüldü! İşte O Görüntüler
Editör: Sonay Duran GÜNCEL 1 Ekim 2018
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 OY, ortalama: 3,10 dışında 5)
Loading...

Gökyüzüne baktığımızda yıldızlar, güneş, kuşlar .. bunlar geçmişten günümüze kadar görebildiklerimiz. Peki ya efsanelerde ki nadiren de olsa gökyüzünde dolaşan ışıklı cisimler? Parlak,yuvarlak bir daire ,yoğun ışık halk arasında yaygınlaşmış ismiyle ufo. Ufolar gerçekten var mı? Bazı söylentilere göre var bazılarına göre de tamamen saçmalık. Yakın zamanda İstanbul’da görülmüş olan ufo söylentilerin gerçek olduğunu kanıtlar nitelikteydi.

Photoshop Olabilir mi?

Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezinde yapılan araştırmalara göre görülmüş olan cismin video çekimlerinde ki gölge ,ışık ,piksel detaylı incelendiğinde herhangi bir oynamanın yapılmadığı  görülmüştür.Çok yaygın olarak kullanılan photoshop programlarının kullanılması akıllar da acaba mı sorusunu bıraksa da uzmanlar herhangi bir oynamanın yapılmadığını ve ufo olma ihtimalini desteklemektedir.

Teknolojik Göz yanılması mı Yoksa ufo mu?

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle yapılan yenilikler mümkün olabilir mi dedirtecek derece  de iyi.Görülmüş olan ufonun sergilemiş olduğu parlak ışığı, aniden görünüp yok olması ,ses çıkarmaması  ve havada asılı kalması yapılan yatay ve farklı yönlerde hareket etmesi var olan hiç bir teknolojik girişimle uyuşmaması gerçekten ufo olma ihtimalini kanıtlar niteliğe sahip  görüntüler olarak düşünülmüştür.

Cisimler gözle görülebilir ve görülemeyen ışık aralığında bulunurlar.Bu ışık aralığı spectral fotometre ile ölçülerek yoğunluğu,şiddeti, aydınlanma şiddeti gibi sonuçları verir.Sonuçlara göre hava olayı ,doğa olayı veya atmosferik bir fenomen olup olmadığı öngörülür.Yapılan incelemelere göre deprem ışığı, ateş topu yada elektrik yüklü bir takım partüküllerin olmadığı saptanmıştır.

 

Ufo Olma İhtimali Kesinleşiyor

Videoda görülen ışıklı cisimlerin 3 -4 dakika gözlenebilmesi atmosferik bir fenomen olmadığını kanıtlamıştır.Cisimler 1 saat içinde 10-15 dakika aralıklarla görülmüş olup yaydığı ışıkla sessiz bir şekilde hareket etmiştir.Yapılan teknik ve bilimsel analizler  sonucunda,videodaki ışıklı cisimlerin ”UFO” olduğu sonucuna varılmıştır.Yorumlar (9 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com