İmirzalıoğlu Sinem Kobal’ın Geçmişine Sünger Çekiyor

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, eşi Oyuncu Sinem Kobal'ın her isteğini yerine getirmeyi görev biliyor adeta
İmirzalıoğlu Sinem Kobal’ın Geçmişine Sünger Çekiyor
Editör: İbrahim AVCIL MAGAZİN 25 Ekim 2017
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, eşi Oyuncu Sinem Kobal’ın her isteğini yerine getirmeyi görev biliyor adeta. Kobal’ın Arda Turan ile olan haberlerini ve yorumlarını internetten sildirmek için avukatını hakete geçirdi

Cingöz Recai filmi ile sinemada yüzü gülen Kenan İmirzalıoğlu, Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracağı dizinin çekimlerine devam ediyor. Ancak geçen günlerde eşi Sinem Kobal ile Arda Turan’ın adının geçtiği haber, Kenan İmirzalıoğlu’nun keyfini kaçırdı. İmirzalıoğlu, eski aşkla ilgili tüm haber ve yorumları internetten sildiriyor.

TALİMATI VERDİ
Güzel oyuncunun çıkan haberlerin ardından isyan etmesiyle birlikte Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal’ın geçmişine sünger çekmek için devreye girdi.

GEÇMİŞ SİLİNİYOR
Oyuncunun, Sinem Kobal ile Barcelonalı futbolcu Arda Turan’ın nişanlı oldukları dönemde çıkan haberler ve çekilen fotoğraflarının internet ortamından silinmesi için avukatına talimat verdiği öğrenildi.
BEDELİ 30 BİN TL
Bu arada internet ortamından haberleri sildirmenin bedeli ise yaklaşık 30 bin TL civarında.

.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • dvglmaiva :

    20 Eylül 2019-04:51

    ed treatment [url=http://erectiledysfunctionbjul.com/]erectile dysfunction pills[/url] erectile dysfunction pills best ed medication erectile dysfunction drug

Tema Tasarım | Osgaka.com