Filistin Asıllı Model Bella Hadid’ten Mültecilere Destek Mesajı

Ünlü Victoria's Secret modeli Bella Hadid 9 Ekim 1996 yılında Los Angeles’a göç etmiş Filistinli bir ailenin kızıdır. Annesi Holandalı Ünlü bir Televizyoncu olan Bella Hadid'in Babası ise şehir planlamacısı Mohammed Hadid'dir.
Filistin Asıllı Model Bella Hadid’ten Mültecilere Destek Mesajı
Editör: İbrahim AVCIL GÜNCEL, MAGAZİN 30 Eylül 2017
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Bella Hadid, Dünyaca ünlü Harper’s Bazaar ‘ın Arabistan edisyonuna verdiği röportajda Mültecilere Destek Verdi . Mülteci sorununa dikkat çeken ünlü model eskiden bizde mülteciydik ve bir çok sorunla karşılaşırdık dedi.  Harper’s Bazaar Dergisindeki röportajında kendi babasınında mülteci olduğunu ve Amerika’ya giderken bir hayli sorunla karşılaştıklarını ve bütün bu sorunların üstesinden gelerek Çocuklarına bir gelecek hazırlayan babasına duyduğu minneti ifade etti.

Ünlü Filistin Asıllı Amerikalı Model Bella Hadid Şöyle konuştu; “Babam bir mülteciydi, Ben daha bebek iken Filistin’den ayrılara Amerika’ya göç etmiş. Çok şükür ki, kendine düzgün bir hayat kurabilecek kadar şanslıymş. Kendi Çocuklarına sağlıklı güzel bir gelecek bırakmak her insanın en doğal hakkıdır. Buna başkalarının karar vermeye çalışması ise çok üzücü.” dedi.

Bella Hadid Kimdir ?

Ünlü Victoria’s Secret modeli Bella Hadid 9 Ekim 1996 yılında Los Angeles’a göç etmiş Filistinli bir ailenin kızıdır. Annesi Holandalı Ünlü bir Televizyoncu olan Bella Hadid’in Babası ise şehir planlamacısı Mohammed Hadid’dir.

Kız Kardeşi Gigi Hadid ve erkek kardeşi Anwar Hadid öz kardeşlerinden sonra Babasından olan 3 üvey kardeşi vardır.  Laym Hastalığı nedeni ile çok arzu ettiği 2016 Rio Olimpiyatlarına katılamamıştır.

Boyu: 175 cm.
Kilosu: 55 kg.
Göz rengi: Mavi
Burcu: Terazi

Resmi Twitter hesabı: @bellahadid
Resmi Instagram: @bellahadidYorumlar (11 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com