Fenomen Tutuklandı

İzmir'de yaşayan ve farklı paylaşımları ile Youtube ve İnstagram üzerinde dikkat çeken fenomen tutuklandı. Gagabulut olarak bilinen ve adı Bulut Altuğ olan fenomen; geçtiğimiz günlerde para karşılığı olarak insanlardan bir şeyler talep ettiği videosu nedeniyle polis tarafından tutuklandı. 
Fenomen Tutuklandı
Editör: Elif Gülerden GÜNCEL 15 Ekim 2018
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

İzmir’de yaşayan ve farklı paylaşımları ile Youtube ve İnstagram üzerinde dikkat çeken fenomen tutuklandı. Gagabulut olarak bilinen ve adı Bulut Altuğ olan fenomen; geçtiğimiz günlerde para karşılığı olarak insanlardan bir şeyler talep ettiği videosu nedeniyle polis tarafından tutuklandı.

Erkek Çocukları Öpüştürdü

Gagabulut genel olarak farklı paylaşımları olan ve eş cinsellik ile ilgili konuları kanalında fazlasıyla kullanan bir fenomen. Takipçi sayısı Instagram üzerinde 349K olmuş durumda. Uzun bir süredir Youtube üzerinden de çeşitli videolara imza atan fenomen çeşitli başka fenomenler tarafından da takip ediliyor. Youtube abone sayısı da 100 bin üzerinde. Uzun bir süredir farklı paylaşımlar yapan ve eş cinsel bireyler ile ilgili videolar çeken fenomen son videosunda iki erkek çocuğun öpüşmesine neden olunca tutuklandı.

Videolarına Erişim Yasağı Geldi

Bulut Altuğ; düzenlenen bir operasyon ile tutuklandı. Tutuklanma nedeni ise son videosunda; İzmir, Kordon Boyu içerisinde gençlerden talep ettiği eylem. 2 erkek çocuğuna bir kart seçtirip, kartta çıkanı yapmaları halinde 100 TL vereceğini söyleyen Altuğ; çocuklara bir kart seçtiriyor. Kartı seçen çocuklara birbirlerini öpmeleri gerektiğine dair bir yazı çıkıyor. Çocuklar da ayağa kalkıyor ve birbirlerini öpüyor.

Videoda herhangi bir zorlama yok. Çocuklar bu işlemi kendi inisiyatifleri ile yapıyorlar ve karşılığında da yaptıkları görev için para alıyorlar. Çocukların yüzleri video boyunca görüntülenmiyor. Video yayınlandıktan sonra emniyet harekete geçiyor ve Fenomen Gagabulut tutuklanıyor. Video ise şu anda yasaklanmış durumda.Yorumlar (19 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com