Eşine Bakımsız Dedi Komaya Soktu!

Eşine Bakımsız Dedi Komaya Soktu!
Editör: Sessiz Avci GÜNCEL 12 Aralık 2019
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

İzmir’de yaşamını sürdüren 2 çocuk annesi Filiz Tekin, gördüğü şiddetten dolayı hastanede yaşam mücadelesi veriyor. Evlendiği günden itibaren eşinden şiddet görmeye başlayan Filiz Tekin, bu sefer ağır darbeler aldı. Filiz Tekin eşiyle 18 yıldır evli ve evlendiği günden itibaren kocasından dayak yediği biliniyor. Son dövme nedeni ise Filiz Tekin’in diğer kardeşleri gibi bakımlı olmaması oldu. Bakımlı değilsin diyerek Filiz Tekin’e saldıran cani koca, acımasız bir şekilde ciddi hasarlar verdi.

Yediği dayaktan sonra hastanede tedavi görmesi gerekirken, kocasından dolayı yatakta can çekişen Filiz Tekin, olayı öğrenen kız kardeşleri tarafından hastaneye yetiştirildi. Filiz Tekin’in son söylediği cümle ise; “jandarma beni kurtarsın”oldu.

 

 

Ölümle burun buruna!

Cani kocası tarafından katledilen kadına bir çok tetkik ve tedavi yapıldı. Ege Üniversitesi Hastanesi’nde bulunan Filiz Tekin’in bilinci kapandı ve bir kez kalbi durdu. Doktorlar yapılan tedaviye göre kadının yaşama şansının %3o olduğunu açıkladı. Bundan 18 yıl önce eşiyle mutlu bir hayat sürmek için adım atmışken, kabusa dönüşen hayatı yüzünden ölümle yaşam arasında mücadele veriyor. Kocasının işsiz olmasına rağmen onu kabullenip, tarlalarda işçi olarak çalışıp çocuklarına bakmak zorunda kaldı. Cani kocanın ailesiyle birlikte yaşayan Filiz Tekin, uzun bir süre kız kardeşleriyle de görüştürülmedi. Son olayda ise Filiz Tekin’in kız kardeşlerine nazaran bakımlı olmadığını söyleyen koca, korkunç bir şekilde dövdü. Kafasında ciddi derecede yaralar olan ve vücudunun çoğu bölgesinin morarmasına sebep olan koca, Filiz Tekin’in bayılmasına bile aldırış etmeden şiddet göstermeye devam etti.

Olaydan sonra eşine hastaneye götürmesi için yalvaran şanssız kadın, cani kocanın insafa gelmesi sonucu hastaneye götürüldü. Doktorlara Filiz Tekin’in psikolojik sorunları olduğunu ve kendine zarar verdiğini söyleyip tekrar eve götürdü. Şuan hastanede yaşamla mücadele verirken, kafa travması geçirdiği öğrenildi. Sonrasında bir kere kalbi duran Filiz Tekin’in son durumu oldukça ağır. Cani koca ise gözaltına alındı ve tutuklanması bekleniyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com