Cinayeti İşledi, Sosyal Medya da Paylaştı!

Cinayeti İşledi, Sosyal Medya da Paylaştı!
Editör: Sessiz Avci GÜNCEL 5 Aralık 2019
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Katillerin amacı firar olmak ise, korktukları tek şey yakalanmak olur ve olayı gizlemek için her şeyi yaparlar. Lakin bu katiller hem cinayeti işleyip hem de sosyal medya da paylaşıyorlar.

Jenelle Porter

7 yıl önce Mountain City’de yaşamına devam eden Billy Payne ve Billie Jean Hayworth kafalarına silah sıkılmış durumda bulundu. Küçük çocukları ise ölmemişti. Polis araştırmalara başladı. Jenelle Porter, Payne ve Hayworth’un dostuydu. Porter’den kaygı ve şüphe duyuldu. Payne’ ye aşık olan Jenelle Porter, Payne’nin Hayworth’e aşık olduğunu bildiği halde yine de aşıktı. Payne ve Hayworth’ü öldürmek için sosyal medya üzerinden planlar yapan Porter ele alındı. Jenelle Porter 2 müebbet cezasına çarptırıldı.

 

 

Mark Alvin Manliclic

Mark Alvin Manliclic’in 5 sene önce işlediği cinayet, 7 yaşındaki kızını öldürmekti. Manliclic’in facebook’ta paylaştığı fotoğraf ise bıçaklayarak öldürdüğü 7 yaşındaki kızıydı.

Manliclic’i kızdıran olay ise, eşine attığı mesajlardan geri dönüş almamasıydı. Eşiyle kavga etmeye başlayınca kızını öldürmekle tehdit etti. Kızını öldürdüğü esnada aynı zamanda alkollü olan Manliclic, verdiği ifade de; ” Sadece boynunun etrafındaki kanı gördüm, ne yaptığımı hatırlayamadım. Daha sonra akrabalarıma neler olduğunu anlatmak için dışarıya koştum.” diyerek ifadesini verdi.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com