Ceren Özdemir’in Katilinin Kan donduran İfadeleri!

Ceren Özdemir’in Katilinin Kan donduran İfadeleri!
Editör: Sessiz Avci GÜNCEL 6 Aralık 2019
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Ceren Özdemir’ in katilinin verdiği ifadeler ortaya çıktı. Özdemir’i öldürdükten 3 gün sonra bir vatandaş tarafından ihbar edilen katil tutuklandı.

 

Korkutucu Cümleler!

Bıçak satın almaya giden cani katil. Bıçağı aldıktan sonra insan öldürmek için etrafta gezmeye başladığını dile getirdi. Önüme gelen tanımadığım herhangi bir insanların peşine düştüm. Lakin tek kalamadığımız için, etrafta insanlar olduğundan yapamadım. Birini öldürmeyi kafama koyduktan sonra insanların peşine düştüm ve uygun anı bekledim.

 

 

Bıçakladım, Pişman değilim!

Katil insan aramaya devam ederken karşısına genç bir bayanın çıktığını belirtti. Ve evini öğrenene kadar arkasından ayrılmadığını dile getirdi. Hangi daireye girdiğini öğrenemeyen katil, serbest kaldığı anda takip ettiği kadını öldüreceğini söyledi. Yürümeye devam ederken genç bir kızın takibine düştüğünü söyleyen soğukkanlı katil, kendini belli etmeden takip ettiğini ifade etti. Ceren Özdemir binaya girdi, kapıyı tam kapatacakken “bakar mısınız?” dediğini ve genç kızın girdiği binaya girerek bıçakladığını söyledi. Psikopat cani pişman olmadığını, serbest bırakıldığında tekrardan insanların hayatına son vereceğini büyük bir soğukkanlılıkla dile getirdi.

 

 

Psikopat katilin ifadesinin devamında ise yaşı 12 olan bir çocuğun katili olduğunu söyledi. Bir erkek çocuğunun yanına gelip, sohbet etmeye başladığını ve sohbetin kendisini rahatız ettiğini söyledi. Sonrasında küçük çocuğu, kullanılmayan bir eve götürerek bıçaklamak suretiyle öldürüp, ardından polislerin kendisini yakalaması suretiyle cezaevine girdiğini söyledi.

Cezaeevinde iken açık cezaevine geçirilip kaçmayı başardığını , ardından tekrar yakalandıktan sonra tekrar açığa alındığını ve ordan da kaçmayı başardığını söyledi. Sonrasında Ordu’ya geldiğini söyledi.

Ne zaman serbest kalırsa, hala cinayet işleyeceğini dile getiren cani katilin duruşması ileri ki tarihlerde olacağı bildirildi. O tarihe kadar katilin tutuklu yargılanacağı biliniyor.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com