Caner Erkin Şükran Ovalı Çiftinin Mihran Ela İsminde Kızları Dünyaya Geldi

Caner Erkin Şükran Ovalı Çiftinin Mihran Ela İsminde Kızları Dünyaya Geldi
Editör: İbrahim AVCIL SPOR 23 Ağustos 2018
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Caner Erkin Şükran Ovalı çiftinin Mihran Ela isminde kızları dünyaya geldi. Genç çifti kutluyor Allah’tan çocuklarına ve kendilerine sağlık ve mutlulukla dolu bir ömür nasib etmesini diliyoruz.

Beşiktaş takımının kanat oyuncularından “Fişek” namı ile ünlü olan Caner Erkin, ikinci kez baba oldu. Eşi Şükran Ovalı ile birlikte ikinci kez çocuk sahibi olmanın mutluluğunu tadan aile sosyal medyadan müjdeyi duyurdu. Özellikle Beşiktaş taraftarları genç çifti tebrik yapmuruna tutarken taraflı tarafsız tüm futbol severler ve halkımız tebriklerini iletti.

Caner Erkin, Mihran Ela ismi koyduğu yeni bebeklerinin resmini İnstagram hesabından paylaşarak mutluluğunu dile getirip “#maşallah” hash tagı ile cümlesini noktaladı.

Beşiktaş kulübünün resmi hesapları da genç çifte mutluluklar dileyerek bu güzel müjdeyi kutladı.

Takımın kanat oyuncusu olan Caner Erkin, iki bayramı bir arada yaşarken maçlarda ki hırsı ve takıma kattığı etki ile de taraftarların tebrikleri arasında en çok yazılan özellikleri konuşuldu. Eşi Şükran Ovalı ve yeni doğan yavruları Mihran Ela ile resimlerini ve mutluluklarını paylaşan yıldız futbolcu artık siyah beyazlı camianın sembol isimlerinden olarak anılıyor.

Bizlerde genç çifti kutluyor ve Mihran Ela bebeğe sağlıklı bir ömür ve vatana, millete ve ailesine hayırlı olmasını temenni ediyoruz.Yorumlar (11 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Gomis yuvadan uçtu!

Gomis yuvadan uçtu!

Tema Tasarım | Osgaka.com