Burak Özçivit’in Engellemesine Rus Manken Viktoria Çok Şaşırdı

Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafının altına Yorum yapan Rus Manken yakışıklı oyuncu  tarafından engellenince Bir açıklama yapma ihtiyacı duyan Manken Victoria Bonya
Burak Özçivit’in Engellemesine Rus Manken Viktoria Çok Şaşırdı
Editör: İbrahim AVCIL MAGAZİN 24 Ekim 2017
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafının altına Yorum yapan Rus Manken yakışıklı oyuncu  tarafından engellenince Bir açıklama yapma ihtiyacı duyan Manken Victoria Bonya, “Böylesine çılgınca bir tepki almamıştım.” diyerek tepkisini dile getirdi.

FAHRİYE’Yİ ÇILDIRTIYORLAR
Geçtiğimiz aylarda İranlı model Mahlagha Jaberi, de Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in bir fotoğrafına, “Yakışıklı” diye yorum yapmasından sonra Fahriye Evcen Kıskançlık krizine girdiği dillendiriliyordu. Daha Sonra Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit İnstagram hesabından İranlı modeli engellemek zorunda kalmıştı.

ŞİMDİ DE RUS MODEL KAFAYI TAKTI
Bu kez de Rus model Victoria Bonya, Burak Özçivit’in Instagram fotoğraflarına yorum yapmaya başladı. Victoria Bonya ilk önce Burak Özçivit’in bu fotoğrafına “Güzel” yazdı.

Rus güzel, oyuncunun paylaşımlarına yorum yapmayı sürdürdü. Victoria Bonya son olarak Burak Özçivit’in yeni imajını yayınladığı fotoğrafa da yorum yapınca oyuncunun hayranlarının tepkisiyle karşılaştı. Bu yorumun ardından Burak Özçivit, Victoria’yı da engelledi.

“HAYATIMDA BİRİ VAR VE MUTLUYUM”
Victoria Bonya ise durum hakkında ayrıntılı bir açıklama yaparak şunları söyledi: “Bugün Türk medyasından Burak Özçivit hakkında çok fazla yorum aldım. Instagram’ı kullanmaya başladığımdan beri yüzlerce insana yorum yaptım. Ama bugün olduğu gibi çılgınca bir tepki almadım. Hayatımda biri var ve mutluyum. Lütfen benim ismimi kullanmayın ve ortada hiçbir şey yokken bunu büyük bir problem haline getirmeyin.”Yorumlar (36 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com