BİM 21 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu – Muhteşem Ürünler Geliyor!

BİM 21 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu – Muhteşem Ürünler Geliyor!
Editör: İbrahim AVCIL Bim Aktüel 18 Eylül 2018
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

BİM, 21 Eylül 2018 tarihli Aktüel kataloğunu müşterilerine ulaştırdı. 21 Eylül tarihli söz konusu katalogda öne çıkan ve en çok dikkat çeken ürün 3’lü ankastre set oluyor. Davlumbaz, ocak ve fırının yer aldığı 3’lü mutfak seti siyah rengiyle birlikte dikkat çekiyor. KUMTEL tarafından üretilen bu söz konusu setin fiyatı da yine şaşırtacak düzeyde. Çünkü rakipleriyle kıyaslandığında çok büyük fark olduğu ortada. Ankastre setin yanı sıra erkek ve kadınlar için farklı kişisel bakım ürünleri bulunmakta. Yine erkek ve kadınlar için farklı ayakkabılar da geliyor. Gelin diğer tüm ürünlere bakalım.

Ankastre setin içeriğine bakacak olursak Fırın, Ocak ve davlumbazın var olduğunu görüyoruz. Fırının iç hacmi 57 litre olarak ön plana çıkıyor. A Enerji sınıfına mensup olan söz konusu FIRIN’ın fonksiyonu ise ayarlanabilir termostatının olması. Çoğu fırında olan bu özellik, bu fiyatlara satılan setlerde yer alan fırınlarda olmadığı için ek bir fonksiyonmuş gibi ilettim. 3 farklı programı bulunmakta. 2200 W gücündeki bu fırının yanında 1 adet emaye paslanmaz tava da sizlere hediye olarak veriliyor.

Ardından setin diğer ürünü olan Ocak öne çıkıyor. 4 gözlü standart tasarımla üretilmiş olan ocak, Gaz emniyet sistemine sahip. Yani siz evde yokken veya uyurken gazı kapattım mı diye bir endişe duymanız gerek yok. Çakmak çakılmadığında belirli bir süre sonra ocak gazı kesiyor. Doğalgaz uyumlu olarak gelen ocak, LPG uyumlu olarak da dönüştürülebiliyor. Tabi bunun için ek ücret ödemeniz gerekmektedir.

 

Diğer ürün ise davlumbaz. Piramit şeklindeki davlumbazda 2 adet sökülebilir alüminyum filtre bulunmaktadır. Ürünün görünüş açısından dikkat çeken en iyi yanı ise ön aydınlatmasının bulunması. Renk siyah olduğu için mutfaklarda bu ön aydınlatma muhteşem bir görünüm sunuyor. 450 metreküp çekme kapasitesi bulunan davlumbazda 30 cm olmak üzere 2 farklı damacana var. 163 W gücünde.

Bu mükemmel 3’lü setin fiyatı 699.00 TL olarak belirlenmiş durumda. Aynı zamanda 6 taksit imkanıyla da ürünü satın alabiliyorsunuz.

Brother Dikiş Makinesi
Dünyadaki en iyi dikiş makinesi markası olmasıyla dikkat çeken Brother’ın ürünü BİM 21 Eylül 2018 aktüel kataloğunda boy gösteriyor. Japon harikası olan Brother Dikiş Makinesi tam devirde çalışıp herhangi bir şekilde ısınma, yorulma, kapanma, tekleme gibi durumlarla karşılaşmanıza olanak tanımıyor. Üründe 14 farklı dikiş ve farklı desen çıkarma seçeneğiniz var. Aynı zamanda dikiş yaptığınız kumaşı daha net görebilmeniz için dikiş alanında profesyonel eklenen LED ışık da yer almakta. İtelemesiz 5 farklı adımda dikiş özelliği bulunan makine 550.00 TL’ye satılıyor. Bu fiyata satılan ürünün de garantisi olmazsa olur mu? Olmaz tabi. 2 yıl da garantisi varYorumlar (7 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com