Acun’nun Eski Eşi Şeyma Subaşı İflasın Eşiğinde

Acun’nun Eski Eşi  Şeyma Subaşı İflasın Eşiğinde
Editör: Sessiz Avci GÜNCEL, MAGAZİN 22 Kasım 2019
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Eski eşi Acun ılıcalı tarafından bir yıllık kirası peşin ödenen Ekim ayında Şeyma Subaşı’na devredilen Healtyish Cafe’ye haciz geldiği iddiası magazin gündeminde soğuk duş etkisi yaptı.
Geçen yıl Bebek’te sağlıklı ürünler satmak için açtığı Healtyish Cafe’yi açan Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Şeyma Subaşı açılışta birbirinden ünlü konukları davet etmişti. Ekim Ayında birinci yıl dönümünü kutlayan Şeyma Subaşı artık işlerin kötüye gittiğini dile getirmişti. Bir yıl dolmasıyla birlikte Acun Ilıcalı’nın kira garantörlüğü’nün sona ermesiyle duruma düştü.

Haciz için gelen avukat tarafından ifşa edilerek sosyal medyada paylaşıma bıraktı fotoğrafın altına ” Şeyma’nın kafesinin haciz’inden çıktım. Güne puanım 10/10″ ifadelerine yer verdi.

Ortaya atılan iddiaların gerçek olması halinde varlığını sürdürebilmesi için Acun’dan yardım isteyecek mi? sorusu gündeme gelecektir. ilerleyen günlerde bir açıklama yapması gereken Şeyma Subaşı hakkında ve şirketi hakkındaki iddialara cevap vermesi bekleniyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Most Noticeable Tips Mathematics

Most Noticeable Tips Mathematics

Tema Tasarım | Osgaka.com