Ana Sayfa MEDYA 23 Ekim 2017 823 Görüntüleme

Zahide Yetiş 23 Ekim 2017 Zehide Yetiş’le 41. Yeni Bölüm Show Tv’de

Bir birinden ilginç Enteresan yaşam hikayelerinin yer aldığı Zahide Yetiş’le 23 Ekim 2017 cuma günü yayınlanacak olan bölümünde sizlere hoş ve güzel bir program akışı hazırlanmış.
Zahide Yetiş 23 Ekim 2017 Zehide Yetiş’le 41. Yeni Bölüm Show Tv’de

Bir birinden ilginç Enteresan yaşam hikayelerinin yer aldığı Zahide Yetiş’le 23 Ekim 2017 Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümünde sizlere hoş ve güzel bir program akışı hazırlanmış. Yayın Tekrarını Programın ardından sizlere buradan vermeye çalışacağız.

Zahide Yetiş’le 23 Ekim 2017 önceki bölüm olan ve Geçtiğimiz Haftanın Son Günü yayınlanan Bölümde ilginç bir yaşam hikayesine hep birlikte şahit olduk. Bir Hanım efendi Sesini kaybettiğini ve eski sesine kavuşmak istediğini söylediğinde ekran başındaki herkes etkilendi. Türkiyenin Kanayan yarası evli insanların bir birini aldatması nikahı düşürür mü düşürmez mi? sorusuna Karataş Hocanın yorumuyla kafamızdaki soru işaretlerinden kurtulduk.

Son zamanlarda Reyting konusunda sıkıntı yaşayan Zahide Yetiş’le Programının Devam etmesini istiyormusunuz ?Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder