Ana Sayfa MEDYA 18 Ekim 2017 648 Görüntüleme

Zahide Yetiş 18 Ekim 2017 Çarşamba Güzellik Sırları

Show tv nin sevilen Gündüz kuşağı programı olan Zahide Yetiş'le 354. Bölüm ile Ekrana Geliyor. Zahide Yetiş'le 354. Bölüm de program konukları
Zahide Yetiş 18 Ekim 2017 Çarşamba Güzellik Sırları

Show tv nin sevilen Gündüz kuşağı programı olan Zahide Yetiş’le 354. Bölüm ile Ekrana Geliyor. Zahide Yetiş’le 354. Bölüm de program konukları; kadın hastalıkları konusunda ve özelikle en çok merak edilen konuların başında gelen kısırlık ve tüp bebek tedavisi ile ilgili sorularımızı yanıtlayacak olan Dr. Mustafa Bahçeci, Yemek Tarifleri konusunda hanımların vazgeçilmezi Yazarı Elif Korkmazel akşam yemeği hakkında güzel bir menü tavsiyesi verecek.

Dr. Nihat Dik bayanlara en çok merak ettiğikleri estetik ve güzellik önerileri yer alacak, Dr. Cahide Topsakal bel ağrıları ve bel fıtığı, boyun ağrısı ve boyun fıtığı ile omuz, sırt, bacaklardaki ağrılar ile ilgili şikayetleri olanlara tedavileri konusunda tavsiye ve öneriler sunacak.

Bir birinden ilginç Enteresan yaşam hikayelerinin yer aldığı Zahide Yetiş’le 18 Ekim 2017 Çarşamba günü yayınlanacak olan bölümünde sizlere hoş ve güzel bir program akışı hazırlanmış. Yayın Tekrarını Programın ardından sizlere buradan vermeye çalışacağız.

Son zamanlarda Reyting konusunda sıkıntı yaşayan Zahide Yetiş’le Programının Devam etmesini istiyormusunuz ?Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder