Ana Sayfa MEDYA 15 Mart 2018 200 Görüntüleme

Zahide Yetiş 15 Mart 2018 Perşembe Yine Dop Dolu Show Tv’de

Yeni Sezonda Show Tv Ekranlarında formatı biraz daha sağlık alanına kaydıran Zahitde Hanım Hafta içi hergün izleyicilerine Harika yemek Tariflerinin yanı sıra Pratik sağlık önerileri
Zahide Yetiş 15 Mart 2018 Perşembe Yine Dop Dolu Show Tv’de

Yeni Sezonda Show Tv Ekranlarında formatı biraz daha sağlık alanına kaydıran Zahitde Hanım Hafta içi hergün izleyicilerine Harika yemek Tariflerinin yanı sıra Pratik sağlık önerileri içinde çeşitli alanlarda uzman doktorlarıda programına konuk ederek izleyicileri için sağlık önerilerinde de bulunmayı ihmal etmiyor.

Çağımız teknoloji çağı olması dolayısı ile çağın sağlık ihtiyacını karşılayabilecek teknolojik gelişmelerinden de zaman zaman izleyicileri ile paylaşan “Zahide Yetiş’le” Yemek uzmanı Elif Korkmazel’in bizat eşlik edeceği programda izleyenlere zeytinli örgü çörek ve irmikli bülbül tatlısı tarifleri ile programa renk katarken, Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek konularında kendini ıspatlamış olan Uzmanı Prof. Dr. Bülent Tıraş Çocuk hasreti çeken, Anne Baba olamayan çiftlere çeşitli önerilerde bulunarak, tüp bebek tedavisi ile ilgilide merak edilen soruları yanıtlıyacak. Mide ve Bağırsak konusunda izleyicilerin sorularını yanıtlamak için ünlü Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Kadir Demir de soruları cevaplayacak.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder