Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 20 Aralık 2017 557 Görüntüleme

Yemekteyiz 78. Bölüm 20 Aralık 2017 Çarşamba Songül Hanım Kaç Puan Aldı ?

Yemekteyiz 78. Bölüm de Songül hanım menüsü çok hamurlu olduğu için bir hayli eleştiri geldi. sosyal medyada ve Yemekteyiz 20 Aralık 2017 Çarşamba günü youtube üzerinden Canlı yayınlanan bölümde izleyenlerde bir hayli eleştirdiler.
Yemekteyiz 78. Bölüm 20 Aralık 2017 Çarşamba Songül Hanım Kaç Puan Aldı ?

Tv8 hafta içi hergün yayınlanan Yemekteyiz 20 Aralık 2017 Çarşamba günü yayınlanan bölümde Songül Döne hanımın evine misafir olan yarışmacılar songül hanıma kaç puan gelecek hepimiz merakla bekliyoruz. Yalçın beyin dünkü menüsüne çok fazla eleştiri geldi. Bu gün yalçın bey de songül hanıma dün yaptığı eleştirilerin karşılığını verecek gibi görünüyor.

Yemekteyiz 78. Bölüm de Songül hanım menüsü çok hamurlu olduğu için bir hayli eleştiri geldi. sosyal medyada ve Yemekteyiz 20 Aralık 2017 Çarşamba günü youtube üzerinden Canlı yayınlanan bölümde izleyenlerde bir hayli eleştirdiler. Şimdilerde Canlı yayın moda oldu gündüz kuşağı programlarında yarışmacılar kadar izleyenlerinde yorumları bir birinden ilginç geldi.

Yalçın beyin dünkü eleştrilere bir hayli içerlendiği de belli oluyor çünkü gereğinden fazla yorumlarını sert ve yıkıcı yaptı. sanıyoruz burada yalçın bey songül hanımın daha az puan alması için stratejik bir hamle olarak ta görünebilir. enteresan olan bir konuya dikatinizi çekmek istiyorum. Genel olarak yarışmacıların eleştirilerine dikkat ettiğinizde Onur beyin Bu yemek güzel olmuş dediği hiç bir yemeğe hiç bir yarışmacı olumsuz bir eleştiri yapmıyor.

Burada Örnekle açıklayalım Yemek menüsünde onur bey Pilav Güzel dedi diye bir tek yarışmacı pilavı eleştirmedi dikkat ettiniz mi sizde bilemiyorum. Bir yarışmanın adabı olur aşçısınız anladık ancak yemeklerde teknik eleştirilerden ziyade yemeklerin eleştirisinden ziyade bir hasetlik söz konusu…
Yemekteyiz Toplam Kaç puan alındı Puan durumu ne Alemde

Songül Hanım : Puanı 13

Arzu Hanım :     Paunı 14

Yalçın Bey    :    Puanı 15

Şimdilik yalçın bey lider yarın Alex Beyin evine misafir olacak yarışmacılar. Yemekteyiz 79. bölüm 21 Aralık 2017 Perşembe Günü yarışmacısı Alex Bey…Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder