Ana Sayfa GÜNCEL, MANŞET, MEDYA 19 Aralık 2017 520 Görüntüleme

Yemekteyiz 77. Bölüm 19 Aralık 2017 Arzu Türker Kaç Puan Aldı ?

Bu gün yemekteyiz 77. bölüm ile ekrana gelecek olan yemekteyiz 19 Aralık 2017 Salı Arzu Türker hanım efendinin evine konuk olacak olan programın değerli yarışmacıları ve aşçıları hep birlikte Arzu Hanıma puan verecekler.
Yemekteyiz 77. Bölüm 19 Aralık 2017 Arzu Türker Kaç Puan Aldı ?

Dün ekrana gelen Yemekteyiz programında kıyametler koptu Yalçın beyin evine konuk olan yarışmacılarımız malesef yalçın beyi yerden yere vurdular. Yarışmacıların bu sert tutumu ve gereğinden fazla yalçın beyin üstüne gitmeleri. Yapılanlar eleştiriden ziyade bir stratejik saldırı niteliği taşıyordu adeta.

Bu gün yemekteyiz 77. bölüm ile ekrana gelecek olan yemekteyiz 19 Aralık 2017 Salı Arzu Türker hanım efendinin evine konuk olacak olan programın değerli yarışmacıları ve aşçıları hep birlikte Arzu Hanıma puan verecekler. yapılan eleştriler kadar verilen puanlarda etki ettiği için kazananın belirlenmesinde etkin rol oynayan bir başka unsur ise onur beyin gün sonunda yarışmacılara verdiği puanlar tabiki.

Tv8’in sevilen yarışma programı olan yemekteyiz 77. bölüm ile Salı günü yani 19 Aralık 2017 tarihinin yarışmacısı olan Arzu Türker hanım acaba yemeklerini yetiştirebilecek mi? Misafirlerini ağırlamak için elinden gelen gayreti gösteren yarışmacılarımız Bazen maalesef diğer mızmız yarışmacıların gereksiz değerlendirme ve yorumlarına sinirlenerek eksi puan alabiliyorlar.

Bakalım hep birlikte yemekteyiz 77. Bölüm de Arzu Türker hanımı kim kaç puan verecek? kimler nerelerden puan kıracak kimler neyi bahane ederek yarışmacı Arzu Türker hanım efendinin üstüne giderek düşük puan almasına neden olacak hep birlikte izleyerek göreceğiz.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Defne :

    19 Aralık 2017-14:45

    Yemekteyiz 77. Bölüm deki tartışmalar ç.şok abes olmuş hiç eleştri yorum ile alakalı değil direk saldırı

haber gönder