Ana Sayfa GÜNCEL 20 Kasım 2017 584 Görüntüleme

Yemekteyiz 57. Bölüm Yemekteyiz 21 Kasım 2017 Salı Şehnaz Hanım

Dün 20 Kasım Yemekteyiz Tv8'de Gizem Hanım Yarıştı. Ünlü yemek programı olan Yemekteyiz 57. Bölüm 21 Kasım 2017 Salı Günü Şehnaz Hanımın evine konuk olan yarışmacılarımız Yemekleri değerlendirecek
Yemekteyiz 57. Bölüm Yemekteyiz 21 Kasım 2017 Salı Şehnaz Hanım

Dün 20 Kasım Yemekteyiz Tv8’de Gizem Hanım Yarıştı. Ünlü yemek programı olan Yemekteyiz 57. Bölüm 21 Kasım 2017 Salı Günü Şehnaz Hanımın evine konuk olan yarışmacılarımız Yemekleri değerlendirecek. 5 yarışmacının katılımıyla Cuma günü yarışmanın finalinin yayınlandığı ve kazananın belli olduğu yemekteyiz programında bu gün ki yarışmacımız Şehnaz Hanımın Bakalım menüsünde neler olacak. Yarışmacıların eleştirilerine maruz kalacak olan Şehnaz Hanım Zamanında yemekleri yetiştirebilecek mi?

Şehnaz Hanım yarışmacıların eleştirilerine göğüs gerecek mi? Gelen eleştiri ve yorumlar misafirperverlik ile ilgili mi olacak ? yemekler ile mi eleştirilecek ? Menüsü konusunda yarışmacıların söyleyecekleri karşısında nasıl bir tutum sergileyecek.

Dün Gizem Hanımın evine konuk olan Yarışmacılar yarışmasın sonrasında Gizem hanıma toplamda 14 Puan verdiler. Bu gün gizem hanım acaba Şehnaz hanıma kaç puan verecek ? Dün evinde eleştirileri pekte açıkçası göğüsleyemesede yinede yorumların olumluya dönmesiyle normale döndü.

YEMEKTEYİZ YENİ HAFTA YARIŞMACILARI

Yemekteyiz’in 20 Kasım 2017 Pazartesi günü ile başlayan yeni haftasının yarışmacıları, ilk gün yarışmacısı olan 24 yaşındaki Gizem Hanım. İkinci gün yarışmacısı 46 yaşındaki Şehnaz Hanım, üçüncü gün yarışmacısı 42 yaşındaki Volkan Bey, dördüncü gün yarışmacısı 57 yaşındaki Çiğdem Hanım ve beşinci son gün yarışmacısı Adem Bey.

Etiketler:


Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • […] Yemekteyiz 57. bölümüyle yeni haftaya bomba bu gibi bir başlangıç yaptı. Yeni haftanın ilk yarışmacısı Gizem kadın rakiplerine şahane bir sofra hazırlamak için canla başla tamamladığı alış verişin ardından yemeklerini hazırlamak üzere evine döndü. Yemekteyiz 20 Kasım Peki, Gizem Hanımın rakipleri için hazırladığı yemekler beğenildi mi? Gizem Hanımın evinde neler yaşandı? Gizem hanım rakiplerinden kaç puan aldı? işte detaylar… […]

haber gönder