Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 5 Ekim 2017 1273 Görüntüleme

Yemekteyiz 5 Ekim 2017 Hilal Hanımın Günü

Dün Yayınlanan Yemekteyiz 23. Bölüm de yarışmacılar Ayten hanıma zor anlar yaşatsada daha çok Tanju beyin Sedef hanım ile olan Tartışmaları dolayısıyla Ayten hanım kıyıdan kenardan sıyırmış oldu.
Yemekteyiz 5 Ekim 2017 Hilal Hanımın Günü

Dün Yayınlanan Yemekteyiz 23. Bölüm de yarışmacılar Ayten hanıma zor anlar yaşatsada daha çok Tanju beyin Sedef hanım ile olan Tartışmaları dolayısıyla Ayten hanım kıyıdan kenardan sıyırmış oldu. Bu gün Yemekteyiz 5 ekim 2017 Perşembe Günü yayınlanacak olan bölümde en sezsiz sakin yarışmacımız olan Hilal Hanımın menüsü gelecek ekrana bakalım yarışmacılarımızın eleştrileri karşısında da bu sezsiz sakin tavırlarını sergileyebilecek mi ?

Tv 8 ‘in sevilen programı yemekteyiz 5 Ekim 2017 Perşembe günü yayınlanması beklenen Yemekteyiz 24. Bölümde Aşçıbaşı Tanju beyin yorumu sonrasında nasıl bir tartışma ve elştrilere sahne olacak program hep birlikte izleyip göreceğiz. 05 10 2017 Saat 13:00 da yayınlanacak olan bölüm Tanıtım fragmanı yayınlandı.

Ayten hanım menüyü çok basit görüyor ve eleştrilerinin bu yönde olacağını hissettiriyor. Aşçıbaşı Tanju beyde Eleştri oklarını çıkarmış gibi gözüküyor.

Yemekteyiz Son Bölüm izlemek için TıklayınYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder