Ana Sayfa MEDYA 23 Ekim 2017 929 Görüntüleme

Yemekteyiz 36. Bölüm 23 Ekim 2017 Yeni Bölüm Tanıtımı Yapıldı

anladığımız kadarı ile Seda Hanım bütün neşesiyle alışverişini yaparken umduğu eleştrileri alamayacak ve ortalık karışacak gibi görünüyor.
Yemekteyiz 36. Bölüm 23 Ekim 2017 Yeni Bölüm Tanıtımı Yapıldı

Tv8’in Sevilen Yarışma programı Yemekteyiz 26. bölüm Tanıtım Fragmanı yayınlandı. Yeni Haftaya Yeni yarışmacılar ile başlayacak olan sevilen yemek programı Yemekteyiz 23 Ekim 2017 Pazartesi Günü Tv8 Ekranlarında hayranlarının karşısına çıkacak.

Bu haftanın Yemekteyiz yeni Bölüm Tanıtımından anladığımız kadarı ile yarışmacılar yine bir birleri ile kıyasıya yarışacak. Seda Hanımın Yorumlara verdiği tepki fragmandan da anlaşıldığı gibi bir hayli üzücü ve hayal kırıklığı söz konusu.

Yarışmacıların yemekleri masayı misafirperverliği ve bir çok konuda bir birilerini eleştirdikleri, zaman zaman eleştri dozunu bir hayli abarttığı ve bir birlerine puan vererek haftanın birincisini seçtiği Yemekteyiz 23 Ekim 2017 Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümde fragmandan anladığımız kadarı ile Seda Hanım bütün neşesiyle alışverişini yaparken umduğu eleştrileri alamayacak ve ortalık karışacak gibi görünüyor.

Etiketler:


Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder