Ana Sayfa MEDYA 19 Ekim 2017 734 Görüntüleme

Yemekteyiz 19 Ekim 2017 Perşembe Tv8 34. Bölüm De Yücel Keskin Evini Açıyor

Yemeklerin gelmesini beklerken Yarışmacılar Deniz hanımın arkasından biraz çekiştirdiler. Bu gün Yemekteyiz ekibi Yücel Keskin beyin evine konuk oluyor.
Yemekteyiz 19 Ekim 2017 Perşembe Tv8 34. Bölüm De Yücel Keskin Evini Açıyor

Tv 8 ‘in Sevilen Programı Yemekteyiz 19 Ekim 2017 de Yarışmacılarımız büyük bir heyecanla bu gün Yücel Keskin’in evine misafir oluyor.  Yemekteyiz 19 Ekim 2017 Perşembe Tv8  Yemekteyiz 34. Bölüm De Yücel Keskin Evini Açıyor

Haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine misafir oluyoruz. Onlar yemek yaparken, onur Büyüktopçu da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük ciddiyet kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük mükafat olan 10.000 TL`yi kazanıyor.

Dün Deniz Hanımın evine misafir olan Yarışmacılarımız Deniz hanımın tabaklarının temizliğinden direk şikayette bulundurlar. Yemeklerin gelmesini beklerken Yarışmacılar Deniz hanımın arkasından biraz çekiştirdiler. Bu gün Yemekteyiz ekibi Yücel Keskin beyin evine konuk oluyor. Yarışmacılar Yücel Beyin misafirperverliğini ve menüsünü değerlendirecekler bizlerde merakla bekliyoruz.



Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder