Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 15 Ekim 2017 1014 Görüntüleme

Yemekteyiz 16 Ekim 2017 31. Yeni Bölüm

Onur Büyüktopçu nun sunumuyla gerçekleşen Tv8'in Yemekteyiz 16 Ekim 2017 Pazartesi günü yine doğ dolu yine heyecanlı ve bir birinden güzel yemekleri yapacak olan
Yemekteyiz 16 Ekim 2017 31. Yeni Bölüm

Onur Büyüktopçu nun sunumuyla gerçekleşen Tv8’in Yemekteyiz 16 Ekim 2017 Pazartesi günü yine doğ dolu yine heyecanlı ve bir birinden güzel yemekleri yapacak olan yarışmacılarımızın hoş sohbetlerini ve eleştrilerini hep birlikte izleyeceğiz. Geçtiğimiz haftanın birincisi Belli oldu.

Onur Büyüktopçu nun sunduğu Yemekteyiz 16 Ekim 2017 Pazartesi günü ekrana gelecek olan programın yeni haftada bizleri neler bekliyor. Hangi yemekler konuklara ikram edilecek. Kime kaç puan gelecek. Kim kimin misafirperverliği hakkında eleştricek kim kimin Yemeğinin tuzu az mı ? Çok mu? diye eleştricek hep birlikte izleyeceğiz.

Geçtiğimiz hafta içinde bir kaç kez tartışmalara şahit olsakta Umut bey’in Birinciliği ile sona ermişti. Bu hafta yep yeni konuklar yep yeni yarışmacılarla ekrana gelecek olan Yemekteyiz 31. Bölümü heyecanla bekliyoruz. Sizlerde Yemekteyiz Programı ile ilgili merak ettiklerinizi bizimle yorum bölümümüzden paylaşabilirsiniz.

Eğer Sizlerde Programa Katılmak istiyorsanız Yemekteyiz Başvuru Formunu doldurmanız gerekiyor. Yemekteyiz Programına Katılım ve Başvuru Formuna Aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz.

http://www.tv8basvuru.com/basvuru/yemekteyiz/1

Yemekteyiz Son Bölüm izle

Etiketler:


Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder