Ana Sayfa MEDYA 4 Nisan 2018 299 Görüntüleme

Yemekteyiz 153. Bölüm 4 Nisan 2018

Yemekteyiz 153. Bölüm 4 Nisan 2018

Tv 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmakta olan Yemekteyiz programı kaldığı yerden devam ediyor. Her gün 1 Yarışmacının evinde düzenlenen organizasyonda yarışmacılar bir birine puan vererek haftanın birincisini belirliyor. haftanın birincisi olan yarışmacı 10 bin TL para ödülününde sahibi oluyor.

Onur Büyüktopçunun sunumuyla ekrana gelen yemekteyiz 153. Bölüm de yarışmacımız Çiğdem Selamet hanımın evine konuk olacak yarışmacılarımız bakalım çiğdem hanıma kaç puan verecekler.

Yemekteyiz 1. gün yarışmacısı olan Selçuk Girgin 45 yaşında ve bekardır. Aslen İstanbullu’dur. Veteriner olan yarışmacı şu an çalışmıyor. Keman, darbuka ve klarnet çalmak en sevdiği aktivitelerdendir.

Yemekteyiz 2. gün yarışmacısı Dilan Aydan Samahor Çam ise 22 yaşındadır. Evli olan yarışmacı önceleri saha satış direktörlüğü yapmış fakat şu an çalışmıyor. Açık lisede Yiyecek İçecek bölümünde okuyor.

Yarışmada 3. gün yarışmacısı ise Çiğdem Selamet olacak. Çiğdem Hanım 38 yaşında ve bekardır. Annesi ile yaşayan yarışmacının memleket ise Edirne’dir. Restoran işletmecisi olan yarışmacı amatör olarak müzik ile ilgileniyor.

Yemekteyiz 4. gün yarışmacısı ise Salih Epyıldız olacak. 33 yaşında olan Salih Bey evli ve 4 çocuk sahibidir. Aslen Siirtli olan yarışmacı Bilgisayar Teknisyeni olarak çalışmaktadır. Hobileri arasında balık tutmak, yürüyüş yapmak ve elektronik aletler ile ilgilenmek bulunuyor. Yemekteyiz 5. gün yarışmacısı olan Güneş Eren Doğan ise 22 yaşında evli ve bir erkek çocuk sahibidir. Aslen Bitlisli’dir. Halk ve İlişkiler Uzmanı ancak şu an çalışmıyor. Spor yapmak, yeni yerler keşfetmek, müzik dinlemek en sevdiği aktivitelerdendir.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder