Ana Sayfa MEDYA 26 Mart 2018 280 Görüntüleme

Yemekteyiz 146. Bölüm (26/03/2018) Pazartesi

Yemekteyiz yarışmasının Hafta 1. günün yarışmacısı Yarışmacımız.. 26 yaşında, ingilizce işletme öğrencisi, bekâr. Kendisini sıcakkanlı, misafirperver ve samimi olarak tanımlıyor
Yemekteyiz 146. Bölüm (26/03/2018) Pazartesi

Tv8 İzleyicilerine lezzeti yerinde, tadı damağınızda kalacak efsane proğram, merakla beklenilen yeni yarışmacısı ile yeni bölümü ile Yeni haftasında 1. gününde Tv8’de izle. Tv8’de. Her hafta olduğu gibi Yemekteyiz birbirinden iddialı yarışmacıları ile 26 Mart Pazartesi Tv8’de izlenecek. Yemekteyiz’in yeni 5 yarışmacısı kimler? 26 Mart Pazartesi Yemekteyiz’in ilk yarışmacısı kim olacak? Haftanın 1. gün yarışmacısı kim olacak?, yarışmacı arkadaşlarına hangi lezzetli sunumlarını hazırlayacak? Yemekteyiz ve tüm detayları sitemizde.

Yemekteyiz yarışmasının Hafta 1. günün yarışmacısı Yarışmacımız.. 26 yaşında, ingilizce işletme öğrencisi, bekâr. Kendisini sıcakkanlı, misafirperver ve samimi olarak tanımlıyor.

Yemekteyiz yarışmasının Hafta 1. günün yarışmacısı Yarışmacımız.. 26 yaşında, ingilizce işletme öğrencisi, bekâr. Kendisini sıcakkanlı, misafirperver ve samimi olarak tanımlıyor. Yemekteyiz hafta içi her gün saat 15:45’de Tv8’de!

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren , yarışmacıları ile olay yaratan “YEMEKTEYİZ” hiç olmadığı kadar eğlenceli, hiç olmadığı çok çekişmeli. Yenilenen içeriği ve ilginç yarışmacıları ile “YEMEKTEYİZ” şaşırtmaya, eğlendirmeye devam ediyor.Hafta içi hergün ekrana gelecek olan yarışmada, Beş farklı yarışmacı, beş gün boyunca hünerlerini gösterecek ve kıyasıya mücadele edecek.Ve bu büyük mücadelenin sonunda kendi aralarındaki puanlama sonucu içlerinden birisi ipi göğüsleyip 10.000 TL büyük ödülün sahibi olacak.

Yemekteyiz hafta içi her gün saat 15:45’de Tv8’de!

“YEMEKTEYİZ” Beş farklı yarışmacı, beş gün boyunca hünerlerini gösterecek ve kıyasıya mücadele edecek.Ve bu büyük mücadelenin sonunda kendi aralarındaki puanlama sonucu içlerinden birisi ipi göğüsleyip 10.000 TL büyük ödülün sahibi olacak.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder