Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 16 Mart 2018 448 Görüntüleme

Yemekteyiz 140. Bölüm 16 Mart 2018 Ayşe Sabite Aybar 16-03-2018 Haftanın Birincisi Kim?

Haftanın Son günü yarışmacıları evinde konuk edecek olan Ayşe Hanım Her zaman genel olarak iman bey'i hedefine aldı. Sanırım birazda puan kaygısından olsa gerek birde son gün yarışmacıları ağırlayacak olmasının
Yemekteyiz 140. Bölüm 16 Mart 2018 Ayşe Sabite Aybar 16-03-2018 Haftanın Birincisi Kim?

Yemekteyiz Programında bu hafta bir hayli tartışmalı ve bir hayli sert eleştirilere konu olurken, izleyenlerinde tepkilerini sanal ortamda dile getirmesi kaçınılmazdı. Sosyal medyada yapılan tartışmaların yorumların sohbetlerin başını çeken İman bey oldu. İman bey her masada mutlaka bir şey bulmayı başardı malesef.

Yemekteyiz 136. Bölüm

Özellikle Gündüz kuşağı programları arasında program formatı ile öne çıkan Yemekteyiz Programında yarışmacılar bir birini yine ağır eleştirilere maruz bırakmaya devam ediyor. Hafta içi hergün ekrana gelen Yemekteyiz 136. Bölüm Tanıtım fragmanı yayınlandı. yarışmacılarımız yine her zaman ki gibi bir birine hakaret etmede sınır tanımıyor.

Bir yarışma programı olması yarışmacıların bir birine hakaret boyutlarına varacak ağır eleştrilerde bulunmalarını haklı çıkarmaz bu yönde sosyal medyada çok fazla yorum ve eleştirileride zaman zaman görüyoruz. Bu hafta yine yarışmacılarımız fragmanda az çok kalitelerini belli ettiler.

Her hafta olduğu gibi yine ortamın dozunu ve gerginlik seviyesini azaltmak Yemekteyiz programının ünlü sunucusu Onur Bey’e kalıyor. Her hafta yarışmacıları yoğun bir şekilde eleştiren ünlü sunucu üzerine düşeni fazlasıyla yapmaya özen göstermeye devam ediyor.

Yemekteyiz 12 Mart 2018

Yemekteyiz 137. Bölüm

Dün Yemekteyiz 136. bölümde yarışan İman Dumrul Kaç Puan Aldı?

Genel olarak Yemekteyiz Programının eleştirileri dengeleyen ünlü sunucusu Onur Büyüktopçu bile iman beyin misafirlerine olan iletişiminden bir nezle rahatsız olduğunu dile getirirken puan kıracağını da söylemeyi ihmal etmedi. Moda Tasarımcısı olan iman bey 17 Puan Alarak Günü Tamamladı. Mercimek Çorbası ile misafirlerini sofrada ağırlayan iman bey’i Meriç Demir biraz eleştirdi. 13 Mart 2018 Yemekteyiz 137. Bölüm Meriç Demir iman beyin yorumlarına ve eleştirilerine katlanmak zorunda kalacak gibi görünüyor.

Fragmandan anlaşıldığı üzere özelikle dün yemekteyiz 136. bölüm de yarışan iman özelikle çok sert eleştirileri ile yemekteyiz 137. Bölüm en çok kızacağımız yarışmacı ünvanını iman bey olacak sanırım. Meriç Demir hanım efendi dün iman beyin yemeklerini eleştirirken bu günü unuttu sanırız. Fragmandan anladığımız kadarıyla Meriç Demir hanımın pilavı ile ilgili çok sert eleştiriler var.

13 Mart 2018 Yemekteyiz Salı günü Meriç hanım eleştiriler karşısında bir hayli zorlanacak gibi görünüyor.

Yemekteyiz 138. Bölüm

Refik Deniz Kalafat misafirlerini ağırlayacağı 14 Mart 2018 Yemekteyiz 138. bölüm de fragmanda eleştiriler hakaretler diz boyu en sonunda onur beyi de delirtmeyi başardı yarışmacılarımız. Onur Büyük Topçu gibi kibar bir bey efendi’yi bile çileden çıkarmayı başaran yarışmacılara

Refik Deniz Kalafat misafirlerini ağırlayacağı 14 Mart 2018 Yemekteyiz 138. bölüm de fragmanda eleştiriler hakaretler diz boyu en sonunda onur beyi de delirtmeyi başardı yarışmacılarımız. Onur Büyük Topçu gibi kibar bir bey efendi’yi bile çileden çıkarmayı başaran yarışmacılara Yemekteyiz 138. Bölüm Fragmanında yüksek sesle susar mısınız? diye bağırmakta buldu çareyi maalesef.

Dün yarışan yarışmacımız Meriç Demir Hanımefendi Yemekteyiz 137. Bölüm de İman Beyden 1 puan aşağısı ile yetinmek zorunda kaldı. Bakalım Bü gün Refik bey misafirlerinden kaç puan alacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Haftanın ilk Günü olan Pazartesi Günü Ekrana Gelen Yemekteyiz 136. Bölüm de Yarışan İman Bey Aldığı 17 Puan ile şimdilik birincilik tahtında ancak daha 3 yarışmacı var. Yarışmada herkes bir birine çelme takmak için yarışırken arada güzel yarışmacılarda çıkmıyor değil. İşin aslına bakarsanız yine yarışmanın sonucunu onur beyin Vermiş olduğu puan belirlemekte.

Meriç Hanım ile Özelikle İman Beyin Tartışmaları güne yayıldı resmen, Çorba Konusunda tartışma çıkaran İman Bey Meriç hanımın üstüne yüklendi de yüklendi. Yarışmacılar çoğunlukla İman Beyin tepkilerinden rahatsızdı. Misafir Perverlik konusunda Meriç Hanımı İman Bey hariç bütün yarıçmacılar beğendiler açıkçası.

1. Yemekteyiz 136. Bölüm 12 Mart 2018 Pazartesi Gün: İman Dumrul ; Moda Tasarımcısı evli  = 17 Puan

2. Yemekteyiz 137. Bölüm 13 Mart 2018 Salı Gün: : Meriç Demir ; Paramedik Uzmanı = 16 Puan

3.Yemekteyiz 138. Bölüm 14 Mart 2018 Çarşamba Gün: Refik Deniz Kalafat 23 Yaşında öğrenci = 19 Puan

4. Yemekteyiz 139. Bölüm 15 Mart 2018 Perşembe Gün: Nazan Güngörmüş, 65 yaşında = 16 Puan

5. Yemekteyiz 140. Bölüm 16 Mart 2018 Cuma Gün: Ayşe Sabite Aybar 44  yaşında reklamcı = 27 Paun

Haftanın Son günü yarışmacıları evinde konuk edecek olan Ayşe Hanım Her zaman genel olarak iman bey’i hedefine aldı. Sanırım birazda puan kaygısından olsa gerek birde son gün yarışmacıları ağırlayacak olmasının avantajını kullanmak istediğinden dolayı birde bireysel olarak iman beye karşıda bir tavrı söz konusu diyebiliriz.

Yemekteyiz 16 Mart 2018 Kim Kazandı ?

Ayşe Sabite Aybar 27 Puan Alarak Birinci olarak yarışmayı kazandı Tebrik Ederiz…Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder