Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 11 Mart 2018 369 Görüntüleme

Yemekteyiz 12 Mart 2018

Her hafta olduğu gibi yine ortamın dozunu ve gerginlik seviyesini azaltmak Yemekteyiz programının ünlü sunucusu Onur Bey'e kalıyor. Her hafta yarışmacıları yoğun bir şekilde eleştiren ünlü sunucu üzerine düşeni fazlasıyla yapmaya özen göstermeye devam ediyor.
Yemekteyiz 12 Mart 2018

Özellikle Gündüz kuşağı programları arasında program formatı ile öne çıkan Yemekteyiz Programında yarışmacılar bir birini yine ağır eleştirilere maruz bırakmaya devam ediyor. Hafta içi hergün ekrana gelen Yemekteyiz 136. Bölüm Tanıtım fragmanı yayınlandı. yarışmacılarımız yine her zaman ki gibi bir birine hakaret etmede sınır tanımıyor.

Bir yarışma programı olması yarışmacıların bir birine hakaret boyutlarına varacak ağır eleştrilerde bulunmalarını haklı çıkarmaz bu yönde sosyal medyada çok fazla yorum ve eleştirileride zaman zaman görüyoruz. Bu hafta yine yarışmacılarımız fragmanda az çok kalitelerini belli ettiler.

Her hafta olduğu gibi yine ortamın dozunu ve gerginlik seviyesini azaltmak Yemekteyiz programının ünlü sunucusu Onur Bey’e kalıyor. Her hafta yarışmacıları yoğun bir şekilde eleştiren ünlü sunucu üzerine düşeni fazlasıyla yapmaya özen göstermeye devam ediyor.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • sevim :

    12 Mart 2018-13:33

    işu saçm a sapan yemek yorumlarından ve çirkeflikten dolayı izleyesim gelmiyor inanın

haber gönder