Ana Sayfa FRAGMAN, GÜNCEL, MEDYA 11 Mart 2018 143 Görüntüleme

Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm Burcu’nun Yalanı Ortaya Çıkacak Mı?

Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm Burcu’nun Yalanı Ortaya Çıkacak Mı?

BURCU OYA`DAN KURTULMAK iSTiYOR

Burcu`nun hamilelik yalanı ortaya çıkmak üzere… Mehmet bu yalanı duyduğunda ise yeryerinden oynayacak. Burcu`ya üç hafta mühlet veren Oya, her an Mehmet`e gerçekleri açıklayabilir. işte bu sebepten dolayı Burcu, Oya`dan kurtulmanın planlarını yapıyor. Bu proje Oya`yı öldürmeye kadar varacak benzeri görünüyor.
PELiN VE istek DA OYA`YA düşman OLDU

Oya`nın iyi niyeti başına bela oldu. Merve`nin şeytanlığını Serhan`a söylemeyip bir de üstüne siyah poşeti Merve`ye veren Oya, hem Pelin`in hem de Burcu olayı yüzünden istek`nun hedefinde… Pelin, Oya`ya üstüne bir de tehdit savuruyor.


MERVE işiNi LAYıKıYLA YAPTı

Geçen haftaya kadar istenmeyen bayan olan Merve, yaptığı kurnazlıklarla Oya`yı hedef haline getirdi. şimdi 4 kadın da Oya`ya düşman… Fragmandaki son detayda da Oya, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya…

Ufak Tefek Cinayetler 20. bölümüyle 13 Mart Salı akşamı Star TV ekranlarında…
SON BöLüMDE NELER OLMUşTU?

istek, Merve`nin yalanını, Oya da Burcu’nun oyunu çözüyor. şimdi ikisi için de kara günler başlıyor. 5 bayan zincirleme birbirini zehirlemeye başlıyorlar. çember git gide daralıyor. bundan sonra birisi birinden kurtulmak mecburiyetinde! Merve, arzu ve Oya ittifakını tek hamleyle dağıtıyor. arzu da Oya`ya hasım olmaktadır. Sonunda sarmaşık Oya`yı kuşatıyor.Ve Kemal Başkomiser korkunç bir sırrı öğreniyor! Görülen o ki; bu araştırdıkları, işlenen ilk cinayet değil! hanımların savaşı aslında daha şimdiden “can alma” seviyesine geliyor.

Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölümde arzu, Merve’nin yalanını, Oya da Burcu`nun oyunu çözüyor. şimdi ikisi için de kara günler başlıyor. Sarmaşık sitesinde yaşayan sakinlerin, pek de sakin olmayan hayatını söz eden dizi de entrikalar birbirini kovalıyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? işte Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile alakalı merak edilenler…

UFAK TEFEK CiNAYETLER YENi BöLüM FRAGMANı YAYıNLANDı Mı?

5 hanım zincirleme birbirini zehirlemeye başlıyorlar. çember git gide daralıyor. bundan böyle bir tanesi birinden kurtulmak zorunda! Merve, istek ve Oya ittifakını tek hamleyle dağıtıyor. arzu da Oya’ya düşman olmakta. Sonunda sarmaşık Oya’yı kuşatıyor.

Star TV ekranlarında yayın hayatına girmesiyle birlikte büyük ses getirerek geniş izleyici kitlesine kavuşan dizisi Ufak Tefek Cinayetler 19. kısmı 6 Mart tarihinde yayınlandı. gizli tutulan tüm gerçeklerin ifşa olduğu son bölümde, Sarmaşık Kızları birbirlerinin kuyusunu kazarak yapılan tüm oyunları teker teker bozma girişiminde bulunuyor. Bu doğrultuda ortam giderek kızışarak zincirleme olaylar serisi yaşanıyor ve sürprizlerle dolu hamlelere her lahza her saniye bir yenisi daha ekleniyor. öte yandan dehşete düşüren cinayetin perdesi aralanmaya başlıyor ve korkunç bir araştırma sonucu elde edilmektedir. Ufak Tefek Cinayetler izleyicisinin nefeslerini tutarak takip ettiği son bölümün ekranlardaki yerini almasının derhal ardından yeni bölüm fragmanı merak edilerek arayış içerisine girildi. işte, istikbal hafta izleyicisiyle buluşacak yeni bölümde yaşanacak gelişmeler hakkında ciddi ipuçları taşıyacak Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. kuvvetli oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle adından sıkça söz ettirerek yankı uyandıran plan Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm özeti ve Ufak Tefek Cinayetler 20. bölüm fragmanına dair izleyicisini yakından ilgilendirecek en yeni gelişmelere haber7.com`dan erişebilirsiniz.

UFAK TEFEK CiNAYETLER 20. YENi BöLüM FRAGMANı YAYıNLANDı Mı?

Yapımını Ay Yapım`ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ali bilgin ve Deniz Yorulmazer`in oturduğu ve senaryosunu Meriç deneyimsiz`nin kaleme aldığı Ufak Tefek Cinayetler 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder