Ana Sayfa MEDYA 18 Ekim 2017 1263 Görüntüleme

Tv8 Yemekteyiz 18 Ekim 2017 33. Yeni Bölüm

Haftanın 5 Günü Tv8 Ekranlarında Yayınlan Yemekteyiz programının Dünkü yarışmacısı ile ilginç bilgiler elde ettiğini söyleyen Onur Büyüktopçu herkesi merakta bırakırken ardından bombayı patlattı
Tv8 Yemekteyiz 18 Ekim 2017 33. Yeni Bölüm

Haftanın 5 Günü Tv8 Ekranlarında Yayınlan Yemekteyiz programının Dünkü yarışmacısı ile ilginç bilgiler elde ettiğini söyleyen Onur Büyüktopçu herkesi merakta bırakırken ardından bombayı patlattı. Onur Büyüktopçu Yarışmacı Mehmet Ali bey Adile Naşit’in Yeğeni Çıktı.

Peki Yemekteyiz 18 Ekim 2017 De kime Konuk olacak yarışmacılar ona bakalım isterseniz. Bugün yayınlanacak olan Yemekteyiz 18 Ekim 2017 de  yarışmacı Deniz Özyapıcı’ya konuk olacak yarışmacılarımız ve tabiki Yemekteyiz Programının sunucusu Onur Büyüktopçu ile birlikte.

Bakalım yarışmacılarımız bu gün Yemekteyiz 33. Bölüm De Deniz için neler söyleyecek, hangi yönlerini eleştirecekler. En Çok merak edilenlerden biriside şüphesiz Deniz’in Menüsü olacak, Yarışmacılar Deniz’in Menüsü hakkında yorum yapaak ve puan verecekler.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder