Ana Sayfa MEDYA 18 Ekim 2017 713 Görüntüleme

TV 8 Gerçeğin Peşinde 18 Ekim 2017 Çarşamba Mehmet Ekinci

Tv8 de yayınlan Gerçeğin peşinde programında ekrana gelen Mehmet Ekincinin Ailede suçlamadığı kimse kalmadı.
TV 8 Gerçeğin Peşinde 18 Ekim 2017 Çarşamba Mehmet Ekinci

Tv8 de yayınlan Gerçeğin peşinde programında ekrana gelen Mehmet Ekincinin Ailede suçlamadığı kimse kalmadı. Ancak hala olay aydınlanmış değil. Dün yayınlanan Gerçeğin Peşinde 17 Ekim 2017 Salı günü canlı yayına katılan Mehmet ekinci’nin Annesi Habibe Hanım diğer oğullarının işten çıkartıldığını ve Mahallede çocuklarının katil olarak görüldüğünü işsiz kaldıklarını söyledi.

Aile fertlerinin çelişkili ifadelerinden dolayı Mehmet Ekinci de şüpheleniyor doğal olarak. Gerçeğin Peşinde 18 Ekim 2017 101. Yeni Bölüm’de Habibe hanımın Canlı yayında diğer çocuklarını korumak istediği için seyircilerden tepki alsada Sonuçta o Bir Annedir.

Mehmet ekinci Olayı Çözülemedi ama Bu hafta Piroze olayı çözüldü ve tutulduğu evden Van asayiş ekiplerinin yaptığı bir operasyonla kurtarıldı. Aynur Çınar’ın ailesi Aysunu Arıyor.

Türkiye’de kayıpları bulan Faili Meçhul cinayetleri çözmeyi amaç edinmiş sosyal sorumluluk programı Gerçeğin Peşinde 18 Ekim 2017 yine Tv8 Ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder