Ana Sayfa DÜNYA, MEDYA 27 Mart 2018 339 Görüntüleme

Thrones Sezon 8 ne zaman Başlayacak? Neden gecikti?

En son olarak, genç yıldız , Arya Stark'ın Game of Thrones sezonunda sekizinci sırada öldüğü konusunda büyük bir ipucu verdi .
Thrones Sezon 8 ne zaman Başlayacak? Neden gecikti?

Hevesli hayranlar için, 2018, Game of Thrones’un yeni bölümlerinin yayınlandığı bir yıl olacak.

Jon Snow, Ayra Stark’a küçük kız kardeşi oynayan Maisie Williams, daha önce sekiz yayın tarihi hakkında bazı önemli ipuçları vermişti .

Ancak 20 yaşındaki Williams, hava tarihini açıkladığını belirten raporlara geri döndü.

Twitter’a gelince, A-lister şöyle dedi: “Sadece bu tronların serbest bırakılma tarihini anlamanıza izin veren bir tweet” teklif verdiğim söz “tamamen yanlıştır ve yıllar önce yaptığım bir röportajdan alınmıştır.”

Daha önce yayınlanan alıntılarda, aktrisin şöyle dediği bildiriliyor: “İlk bölümümüzü Nisan ayında yayınlıyoruz [2019]. Bu büyük bölümler için dört aylık bir geri dönüş. Son düzenlemeye giden çok şey var.”

Metro’ya şunları söyledi: “Bu sezon acele etmek istemezsiniz. Bu final sezonunu gerçekten yeteneklerimizin en iyisini yapmak için izleyicimize ve hayranlarımıza borçluyuz.”

En son olarak, genç yıldız , Arya Stark’ın Game of Thrones sezonunda sekizinci sırada öldüğü konusunda büyük bir ipucu verdi .

Jimmy Kimmel ile yaptığı bir röportajda, gösterinin sonunu bildiğini ve “inanılmaz” olduğunu açıkladı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder