Ana Sayfa FRAGMAN, MEDYA 20 Kasım 2017 313 Görüntüleme

Stil Avcıları 17. Bölüm 21 Kasım 2017 Salı Fox Tv’de

Stil Avcıları 17. Bölüm 21 Kasım 2017 Salı Fox Tv’de

Stil Avcıları 15. Bölüm Hafta Finali Kim Kazandı Kim Elendi? Stil Avcıları programında cuma günleri hafta finali yayınlanıyor. bütün hafta yarışan Melekler ve Yıldızlar Takımı cuma günü hesaplaşıyorlar. 5 ünlü isim 5 stil tutkunu genç kıza karşı stillerini ispat edip yarışmayı kazanmaya çalışıyorlar.

Yeni tarzların keşfedildiği, ayrım yaratan stil önerileri ve en son moda trendleriyle kıyasıya bir rekabet Stil Avcıları’nda sizleri bekliyor.

beğenisine, stiline ve enerjisine güvenen moda tutkunlarının yarıştığı Stil Avcıları’nın jüri koltuğunda adını dünyaya duyurmuş ünlü tasarımcı Hakan Akkaya, modanın duayenlerinden usta koreograf Uğurkan Erez ve türkiye güzeli top modelimiz Demet şener oturuyor.

Beş ünlüye karşı beş stil tutkunu genç kız,
Zamana karşı yarış,
Meydan oku,
Stilini ispatla,
Ve büyük ödülü kazan!

Modanın nabzını tutan ve efsane isimleri bir araya getiren Stil Avcıları FOX’ta!

Stil Avcıları programında ünlüler ve stil kızlar her gün ayrıcalıklı konseptte jüri karşısına çıkıyor. Hakan Akkaya, Uğurkan Erez ve Demet şener jüri koltuğunda oturuyor. çok sert bir biçimde eleştiriler olmaktadır. Eleştiriler jüriden olsa da en büyük kavgalar yarışmacılar içinde çıkıyor.

Stil Avcılarında Bu Hafta Elenen ad: Yıldızlar Takımı’na veda eden isim Fatoş Seğmen oldu.. Haftanın birincisi ve on Bin TL ödülün sahibi bu hafta Melekler takımından Maty oldu. Maty ödülünü takım arkadaşlarıyla paylaştı

:Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder