Ana Sayfa FRAGMAN, GÜNCEL 8 Şubat 2018 203 Görüntüleme

Söz 33. Bölüm Fragmanı Takas Planı

Söz 33. Bölüm Fragmanı Takas Planı

Söz son bölümü ile aksiyon ve gerilimi bir araya getirdi. Terör odaklarıyla çatışmaları esnasında ortama akaryakıt yayılması ve bu akaryakıtın ateşle buluşmasının an meselesi olması, Söz son bölümünde gerilim dolu dakikalar yaşatmıştır. Söz dizisinin 33. yeni bölüm fragmanında ise Yavuz ve timi bu sıkıntıdan uzaklaşmış, yeni operasyona gitmek için hazırda bekliyordur. İşte, son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Söz 33. yeni bölümünde; Yarbay Erdem Kaçmaz, askerlerini karşısına alarak onları motive edecek bir konuşma gerçekleştirmiştir. Yarbay Erdem Kaçmaz’ın “Allah’ın izniyle bugün terör unsurlarının sığındığı delikleri başlarına yıkacağız. Unutmayın onların ne sizin gibi kararlı bakışları, ne inanmışlıkları ne de uğruna savaşacakları kutsal bir bayrakları var. Unutmayın zafer inananlarındır. Allah yardımcınız olsun. Arkadaşlar siz yaşamak ve yaşatmak için buradasınız. Oraya nasıl sağ salim gittiyseniz, buraya da sağ salim dönmenizi hepinize emrediyorum.” ifadeleri, son bölümde yaşanan akaryakıt olayında kimsenin başına bir şey gelmediğini de kanıtlar nitelikte olmuştur.

Söz son bölümde neler oldu?

Çolak’ın adamları tarafından etrafı çevrilen Yavuz ve Agah tehlikeli bir plana girişirler. Agah’ın yıllardır kurduğu planın boşa düşmemesi için Yavuz hayatını ortaya koyacaktır. Canlı yayını engelleyen Tim, Çolak’ın yardımcısını ele geçirmiştir. Yardımcısını geri almak isteyen Çolak, büyükelçinin bütün itirazlarına rağmen, Yavuz’la yardımcısını takas etmeye karar verir. Fakat bu takas sandığı gibi kolay gerçekleşmeyecektir.

Bu arada terörün finans kaynaklarını kesmek isteyen Tim, Eylem’den gelen istihbaratı değerlendirmeye alır ve Karabayır Emniyet Müdürlüğü’yle ortak düzenlenen bir operasyonla büyük bir uyuşturucu sevkiyatını önlemeye çalışır. Ancak uyuşturucu sevkiyatları engellenen terör örgütü, Karabayır Emniyet Müdürü Kenan Kara ve Erdem Yarbay’a hain bir saldırı hazırlığı içindedir.

Söz 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Terör örgütünün hain planı hayata geçebilecek mi? İzleyiciler Söz yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor. Söz 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz 32. son bölüm izleme linki ve Söz’de neler olacak sorusunun yanıtı..

Çolak’ın adamları tarafından etrafı çevrilen Yavuz ve Agah tehlikeli bir plana girişirler. Agah’ın yıllardır kurduğu planın boşa düşmemesi için Yavuz hayatını ortaya koyacaktır. Canlı yayını engelleyen Tim, Çolak’ın yardımcısını ele geçirmiştir. Yardımcısını geri almak isteyen Çolak, büyükelçinin bütün itirazlarına rağmen, Yavuz’la yardımcısını takas etmeye karar verir. Fakat bu takas sandığı gibi kolay gerçekleşmeyecektir.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder