Ana Sayfa MEDYA 14 Mart 2018 287 Görüntüleme

Sizi Böyle Alalım 48. Bölüm 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Fox Tv’de

Son zamanlarda sürekli yeni programlar ekrandaki yerini alırken eskilerde rafa kaldırılıyor. Reyting canavarına yenik düşen yüzlerce program arasından sıyrılmayı başaran Sizi Böyle Alalım 48. Bölüm ile 14 Mart 2018 Fox Tv ekranlarında olacak.
Sizi Böyle Alalım 48. Bölüm 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Fox Tv’de

Hafta içi her gün saat 12.45’te Fox Tv Ekranlarında Bundan Böyle Pınar Altuğ ve konuklarını izlemeye devam edeceğimizin haberini kısa süre önce Fox Tv yetkililerinden almış bulunmaktayız. Son zamanlarda sürekli yeni programlar ekrandaki yerini alırken eskilerde rafa kaldırılıyor. Reyting canavarına yenik düşen yüzlerce program arasından sıyrılmayı başaran Sizi Böyle Alalım 48. Bölüm ile 14 Mart 2018 Fox Tv ekranlarında olacak.

Pınar Altuğ Atacan’ın sunumuyla Sizi Böyle Alalım

Pınar Altuğ Atacan her hafta yep yeni konukları ile sizelere hoş ve keyifli sohbetlerin yanı sıra pratik yemek tarifleri ile ev hanımlarının vazgeçilmezi olmaya aday olduğunu gösterdi. Sizi Böyle Alalım 14 Mart 2018 Çarşamba günü sizlere pratik yemek tarifleri ile birlikte hayatınızı kolaylaştıracak sağlık önerilerine yer vermeye özen göstereceğinden eminiz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder