Ana Sayfa FRAGMAN, MEDYA 12 Mart 2018 157 Görüntüleme

Siyah Beyaz Aşk 21. Bölüm Özeti Neler Olacak?

Siyah Beyaz Aşk 21. Bölüm Özeti Neler Olacak?

Siyah Beyaz Aşk 21. Bölümde Aslı, yeni bir karar aşamasına geliyor; Ferhat ile birlikte yol alamayacaklarını düşünüyor!Abisi Cem’in ölümüyle sarsılan Aslı, yeni kararlar almak için hamle yapıyor. Aslı, artık aynada gördüğü yüzü tanıyamadığını ve Ferhat’ın kendisini değiştirdiğini düşünür. Bu durum Aslı’yı ayrılık noktasına getirir. Tehlikeden uzak, huzurlu hayatına geri dönmek isteyen Aslı ile Ferhat arasında yeni bir hesaplaşma yaşanır. Üstelik bu kez Ferhat da Aslı’yı anlamaktadır. Öte yandan Aslı, Cüneyt ile yüzleşir. Abisinin intikamını almak için harekete geçen Aslı, pimi çekilmiş bomba gibidir.

Siyah Beyaz Aşk 21. Bölüm ÖzetiCüneyt’i vuran Aslı, Ferhat’ın karanlığında kim olduğunu unuttuğunu fark eder. Aslı iyileşmek, tekrar kendisi olabilmek için Ferhat’ı bırakabilecek mi?Yeter, İdil’in foyasını ortaya çıkarırken, İdil’in eline geçen koz sadece Yeter’i değil Gülsüm’ü de zor durumda bırakır. Yeter, Gülsüm için İdil’in bu savaşı kazanmasına izin mi verecek?Aslı, Ferhat’tan uzak durmak isterken Ferhat aşkının peşini bırakmamaya kararlı. Her yerde Aslı’yı arayan Ferhat onu bulduğunda Aslı çoktan kararını vermiştir.

Bu karar ikisini de sonsuza kadar etkileyecek bir karardır… Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de! KÜNYEYapım : D YapımYapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz Drama Koordinatörü : Emel Sakarya AksoyYönetmen : Altan DönmezUygulayıcı Yapımcı : Ebru SakalSenaryo : Erkan BirgörenGenel Hikaye : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon Müzik : Yıldıray GürgenGörüntü Yönetmeni : Serdar ÜnlütürkSanat Yönetmeni : Murat GüneyOyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal(Gülsüm), Kadriye Kenter (Handan), Macit KoperYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder