Ana Sayfa FRAGMAN, GÜNCEL 8 Şubat 2018 514 Görüntüleme

Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Fragmanı Deli Tahir Tayfasını toplar !

Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Fragmanı Deli Tahir Tayfasını toplar !

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz, henüz 2. bölümü olmasına rağmen Diriliş Ertuğrul’u reytinglerde geride bırakarak büyük bir başarıya imza atmıştı. ATV’de yayınlanan dizi bu akşam yeni bölümü ile heyecanla bekleniyor. Dizinin başrollerinde Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu bulunuyor. Sen Anlat Karadeniz 4. bölüm fragmanı bu akşam ki bölümün ardından ilk olarak burada olacak.

SEN ANLAT KARADENİZ 4. BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 3. BÖLÜM ÖZETİ

Nefes ve Yiğit’i bulamadığı için deliye dönen Vedat, yayla evinden bir kurban alarak ayrılır. Bu kurban Mustafa’dır ve Vedat, Kaleli Ailesi’nin ocağına çok büyük bir ateş düşürür. Ya Tahir ölecektir, ya Mustafa. Seçim Kalelilerindir.

Ama Deli Tahir, deliliğini konuşturduğu müthiş bir planla abisinin yerini öğrenir. Tayfasını toplar, yanına Yangazları da alarak abisini kurtarmaya gider. Deli Tahir’in cesareti abisini kurtarmaya yetecek midir?

Eyşan ise bu cehennemin tek soğuk zekasıdır. Nefes’in umudunu geçmişten gelen tek bir fotoğrafla söndürmeyi başarır. Bu fotoğrafı gören Tahir yıkılır ve Nefes’i korumaktan değil ama Nefes’in kendisinden vazgeçer. Artık o Mercan’la evlenmeyi kabul eden bir adamdır.

Nefes vicdanıyla büyük bir savaştadır. Kendisine çektirilen acılara yıllarca katlanmıştır ama kendisi yüzünden başkalarının acı çekmesini istemez. Bu hesaplaşmanın sonunda, Nefes özgürlüğünden vazgeçer. Ancak mahpusluğunun sınırlarını bu sefer kendisi çizecektir.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder