Ana Sayfa MEDYA 19 Ekim 2017 1136 Görüntüleme

Seda Ve Uğurla Artık Susma 29. Bölüm 19 Ekim 2017 Gelinini Döven Kaynana Yayına Geliyor

Murat Bey Artık bu iş bitsin Dna Testi yapılsın sonuç ortaya çıksın Annem'se Ortaya Çıksın değilse bende boş yere umutlanmayayım.
Seda Ve Uğurla Artık Susma 29. Bölüm 19 Ekim 2017 Gelinini Döven Kaynana Yayına Geliyor

Show Tv nin sevilen Gündüz kuşağı programı olan Seda Uğur’la Artık susma Programında görüntüler yayınlandıktan sonra bir anda Türkiye’nin Gündemine bomba gibi düştü. Gelin Kaynana saç baş bir birine giriştikleri video yayınlanınca bir anda gözler show Tv çevrildi. Gelin Kaynana arasındaki ağız dalaşları her evlilikte olan bir şey ama böyle bir olay çok nadir yaşanan bir şeydir.

Akraba evliliği sonucu pek nadir görünen şeyler bunlar. Türkiye’de Özelikle doğu Anadulu bölgesinde sıkça görülen akraba evliliklerinde bir çok sorunla karşılaşılsada bu öyle böyle bir şey değil. Artık susma 18 Ekim 2017 Çarşamba günü yayınlanan bölümde canlı yayına bağlanan amca kendini savundu.

Seda Uğur’la Artık Susma 19 Ekim 2017 de yayınlanacak olan bölümde İki ailenin arasındaki sorun düzelecek mi? Pınar Hanım çocuğuna kavuşacak mı? Bir Anne’nin Bayramda bile evladını görememesi çok acı bir şeydir. Allah kimsenin başına vermesin böyle bir şeyi inşaALLAH.

Edremitli Murat Bey Konusunda Artık Susma Son Bölümde patladı. Murat Bey Artık bu iş bitsin Dna Testi yapılsın sonuç ortaya çıksın Annem’se Ortaya Çıksın değilse bende boş yere umutlanmayayım. Artık Susma 19 Ekim 2017 Perşembe Günü Acaba Murat Bey’in Annesi Hande Soygazi mi?Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder