Ana Sayfa MEDYA 23 Ekim 2017 834 Görüntüleme

Seda Ve Uğur’la Artık Susma 23 Ekim 2017 Show TV

Artık susma 23 Ekim 2017 Yayınlanacak olan Artık susma 31. Bölüm de Mahkeme ile ilgili açıklamalar olacağını öğrendik. Edretmitli Murat Annesini Mahkemeye vermek zordun kaldığı için üzgün olduğunu söyledi.
Seda Ve Uğur’la Artık Susma 23 Ekim 2017 Show TV

Seda Ve Uğur’la Artık Susma 23 Ekim 2017 Pazartesi Ekrana Gelecek Bölüm de Ayhan ve Turna çiftinin aile problemlerine çözüm bulunsun diye Seda ve Uğur’la Artık Susma programına baş vurdular. Turna Gelin Kayınvalide’sinin kendilerini evden çıkarmak istediğini söylerken 2,5 Yıldır mahkemelik olduklarını söyledi.

Kaynanasının evden çıkmaları için zorladığı gelin Çareyi Artık susma programında arıyor. Geçtiğimiz hafta Tüm Türkiye nasıl böyle bir Anne olabilir bu nasıl bir Annelik ? Nasıl bir Anne kendi öz Evladını sokağa atmak ister.

Geçtiğimiz hafta Artık susma Son Bölüm de Murat bey artık çaresiz Dna Testi için Annesi olduğunu iddia ettiği Hale Soygazi’ye Dava açacağını söyledi.  Artık susma 23 Ekim 2017 Yayınlanacak olan Artık susma 31. Bölüm de Mahkeme ile ilgili açıklamalar olacağını öğrendik. Edretmitli Murat Annesini Mahkemeye vermek zordun kaldığı için üzgün olduğunu söyledi.

Etiketler:


Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder